Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Unom az életem...

Mit csináljak? Unom az életem meghalni nem akarok csak van h. tök jó napom van máskor meg olyan semmilyen nem történik semmi kedvem sincs semmihez és senkihez.

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17
2011. júl. 7. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Najó, nem akarlak leszólni, én is nemrég voltam annyi, tudom milyen az élet, de 17 éves vagy, még fogalmad sincs milyen a rossz élet, körülbelöl még csak tengődsz. ahogy az írásodból is látszik. Voltaire is megmondta: az a munkától hasznos - vagy bármi hasznos tevékenység. ha tunyulsz, elfárad az agyad és a lelked is, persze hogy jelentéktelennek érzed magad. Nem szabad, nem jó ha egy helyben ülsz, és csak siránkozol. Munka, Hobby, Sport, meg hát emberek kellenek akiket szeretsz és viszontszeretnek. Próbáld ezeket elérni
2011. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*az élet a munkától hasznos

bocsi

2011. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösziii
2011. júl. 7. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
helo, remélem, rendbe jött az életed, és adódtak sikerek, és mindent elértél, amiket azóta kitűztél magadnak. Én most szólok hozzá először ehhez a kérdéshez.
2022. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!