Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azon a ponton vagyok, amikor...

Azon a ponton vagyok, amikor már nincs kedvem és életerőm semmihez, kilátástalan vagyok, és csak 1 dolgot látok helyesnek, szerintetek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szar családból vagyok. Sokan vagyunk, mint a cigányok. Vannak alkoholisták, vannak bosszúállóak, unatkozósak, semmittetővsek,de dolgozni 1ikse akar. Van egy anyám, ő vele nem találkozok sokat, 1nap 3x, amikor feljön kutyáért, és ennyi. Iskolába nem tudok teljesíteni, hülye agyam van, és nincs kedvem tanulni, utálom alapból az iskolámat.Utálom az embereket. Nem szeretek a társaságukba lenni. Nincs életkedvem semmihez se. Én mindig is éreztem hogy nem fogom megélni a 18-at se. Nem nekem való az élet, és más se kiváncsi rám, rühellem magam.

Adnátok ötleteket, hogyan végezzek magammal? :)


2011. márc. 31. 16:57
1 2
 1/11 szamóca. ***** válasza:
70%

ím még egy unatkozó picilány:D

fojtsd bele magad egy tál tejbegrízbe, de ne tegyél rá kakaót mert az hízlal. puszi.

2011. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Duna, Tisza
2011. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dehülyék vagytok....húzz el othonrol!
2011. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(elözö vagyok: abbol még bármi kisülhet ami talán jobb is mint amit leírtál..:))
2011. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kéne egy jó szórakozás neked , ne mondd már hogy nincs semmi ebben az életben amiért érdemes lenne maradnod

pár ízelítő : szex-csoki-alkohol

na ez máris 3 dolog amit többnyire szeretnek (mondjuk nem írtad konkrétan hány éves vagy azért 16 alatt csak a középsőt olvasd :P)

nincs semmi álmod ? semmi amit szívesen csinálnál ? ne mondjad már...

2011. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan minek kell itt sajnáltatnia magát minden fiatalnak?

Kérdező: sírsz hogy milyen emberek vesznek körül közben meg te se vagy különb!


"Vannak alkoholisták, vannak bosszúállóak, unatkozósak, semmittetővsek,de dolgozni 1ikse akar."


És akkor mi van?

Te meg nem akarod összekapni magad, inkább elkezdesz hisztizni mint egy ovis, ha meg valami nem sikerül rögtön ráfogod a körülményekre, másokra (ismerek ilyen embereket). Gyáva hozzáállás, az öngyilkosság meg aztán a gyávaság legalja!


Egyedül rajtad múlik hogy milyen emberré válsz az évek során, ha pedig rossz útra tévedsz az is a te hibád egyedül (ahogy az is csak a te érdemed ha elérsz valami számodra fontos dolgot). Nem az anyádé, nem a többieké, nem a kutyáé, csak a te hibád.


Úgyhogy ideje összeszedned magadat és eldöntened hogy mit akarsz az élettől és hogyan akarod megvalósítani azt. És aztán nekilátni ezerrel. Nem neked a legsz@rabb ezt elhiheted.

2011. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
15 évesen nekem is azt mondták, hogy nyavalygok és majd kinövöm. most 22 vagyok és még nem kezdtem semmit magammal. :D
2011. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne nyavalyogj, neked legalább van családod. (még ha szar is)

Nekem 13évesen már az sem volt (és az nem tegnap volt) mégis itt vagyok.

Igaz, hogy néhány évente menetrendszerűen kégli gondokkal küszködök, mint ahogy éppen most is költözés előtt állok, de ezt lesz@rom, mert azt csinálom amivel igazán szeretek foglalkozni (a munkám a hobbim) és közben már többször bejártam európát.


Hidd el lesz értelme az életednek, ha vannak céljaid!

Ne add fel ilyen könnyen, tűzzél ki magadnak célokat, küzdj meg értük, ha törik ha szakad!

2011. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! Nekem nem volt családom... Egyedül kellett megállnom a lábamon + a tesómat is nevelnem igen fiatalon...


Azt gondolom, hogy ki tudod hozni ebből a helyzetből is a legjobbat: EZ A CSALÁD A MINTA NEKED ARRA, HOGY MILYEN NE LEGYÉL!!! Mert igenis van választásod!!!

2011. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez depresszió, nem önsajnáltatás...
2014. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!