Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó szomszédnak tartod magad?...

Jó szomszédnak tartod magad? És a szomszédod hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 09:53
 1/4 Cory Rose ***** válasza:
Jónak. Bár néha nekiállok az éjszaka/hajnal közepén porszívózni, de akkor úgyis mindenki alszik már/még, szóval... :D De amúgy nem vagyok hangos, nem szoktam üvöltetni a zenét, nem fúrok, nem rendezem át a szobát kétnaponta, kutyám nem ugat mert macskám van.. Még nem érkezett rám panasz.
2011. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én full csöndes vagyok, és mindenkinek köszönök. egyik szomszédomal nagyon jóban vagyok

de amit visszakapok a felettünk lévőktől.. tűrhetetlen!!

minden nap hisztizik a gyerek. torka szakadtából, 7-8 ig fel le futkározik .. visitani bármikor.. aztán elkezdenek fúrni, majd az anjya üvölt h ne üvöltsön a gyerek az apa meg üvölt h mit veszekednek. a gyerek nagyon el van kényezttetve. ráadásulk kettő van belőlük..

melletem lévő. hajnali 3 kor ugy csapkodja az ajtot h berezonál az egész háztömb

alattunk 4 kis gyerek rohangál és visitozik.

jo mi?:D

ezek nem gyerekek.. kis szörnyetegek!!!

17/L

ja

és felettünk még jobra

a csaj.. iszonyat hamisan énekel!! minden áldott nap.

2011. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cory Rose ***** válasza:
Fú, jó hogy ebben a házban egy deka család nem lakik. :D Főleg idősebbek, meg szemben van egy fiatal pár, két kutyával, de nem nagyon hangoskodnak azok sem. :)
2011. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

én kb. leszarom a szomszédomat.

Vén öreg nyanya.. inkább ő paraszt. mindig ugat a kutyája, és nem szólna ám rá..áá dehogyis. egyszer lelövöm.

2011. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!