Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbosszultad már valaha a...

Megbosszultad már valaha a szomszédod rossz húzását? Ha igen, miért és hogyan bosszultad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Babával kapcsolatban lenne ez a kérdés?
2010. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze. Például arra gondolok, hogy a szomszéd öreglány beszólt , mert játszik a gyermeked a járdán, és a többi.

Hasonló dolgok.

2010. dec. 17. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hülye szomszédom van, ő olyan, h ha a gyerek kint volt az udvaron, akkor nekiállt köpködni, meg hangosan káromkodni, (közös udvar), nem bosszultam meg sehogy, odamentem, kiosztottam, többé nem szól hozzám, és hálistennek a gyerekhez sem.


Szerintem fő az egyenesség, hátulról közelítve csak elmérgesedik a helyzet.

2010. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát panelben lakunk...a földszinten egy könyvelő iroda van...állandóan bagóztak az erkélyen ami pont a babaszoba alatt volt (nyáron az összes füst csak úgy ömlött be)....megpróbáltunk értelmesen beszélni velük h mivel a földszinten laknak akkor ne az erkélyen hanem a ház előtt dohányozzanak...persze az nem volt jó...többször próbáltuk ezt tisztázni...értelmes beszéddel nem ment......hát amikor dohányoztak aktívan locsoltam "virágokat" és pár tojás is leesett véletlenül....nah így megértették....sajna csak így ment
2010. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alattunk ilyen tájt kezd az öreglány kopogós papucsban mászkálni az előszobában, én meg dübörögve végig megyek egy párszor. Hát én egy közös ismerősnek mondtam a gondom, mert nem tudom mennyire beszámítható még az öreglány, de nem tetszett neki, van vele más gond is. De egyszer megkérdeztem, hogy nem hallja-e éjjel hogy valaki kopogós papucsban mászkál, erre azt mondta, hogy ő is hallja, de nem tudja ki lehet. Hát én akárhogy figyelem, csak ő lehet, mert napközben is néha hallom, más meg nincs ennyit itthon. Szóval én dübörgök, persze lehet nem veszi az adást. Nálunk is sajnos megy az erkélyen bagózás, éjfélkor süt budnáskenyeret, meg ilyen nyalánkságok, én már a pokolba kívántam 1000-szer. Nyáron többször aludtunk miatta csukottablaknál, de nem mondhatom neki, hogy ne főzzön, vagy a saját lakásában ne nyújtson rá. Ha a konyhában bagózik, az is annyira érződik nálunk. Soha többé öregasszony szomszédot!!! Ja én is locsoltam a virágot a nyáron, sikerült is telibetalálnom.
2010. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi is tömblakásban lakunk.

Nálunk is volt olyan gond, mint a 20:42-es válaszolónál.

Elsőn lakunk, alattunk is könyvelő iroda. Gyűlöljük a cigiseket. A nagyobbik kisfiunk asztmás, a kicsi meg 9 hónapos. És ide jártak az ablak alá dohányozni. Hiába szóltunk szépen, nem ért semmit. Aztán egyszer meguntam és kiborítottam egy vödör vizet :D

Azóta nem jár oda bagózni egyik sem :)

2010. dec. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!