Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 évesen nem úgy gondolom...

17 évesen nem úgy gondolom hogy a későbbiekben nem szeretnék gyereket, normális? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

nem az élettel van problémám ,a világgal amilyenné az emberek tették. persze ha majd változik a helyzet az elképzelésem is más lesz.


ami zavar hogy az embereknek már ilyen teljesen "mű" dolgok jönnek be(lehet hogy nem fogtok érteni)


van ez a facebook. postol az egyik ,ráír a másik..örülnek egymásnak. úgyérzem hogy ami az embereknek normális teljesen nem helyénvaló , de mivel a többinek az ezért ő is csinálja.. itt van az iskola is .megy a káromkodás egész nap.buli.és hogy mennyire ittad le magad. eggyre többet kell tanulni ,komolyan mondom ha 50 év múlva születtem volna meg érettségi előtt szerintem le is ugrottam volna a tizedikről... minden este megy az a nyomorék híradó(szüleim nézik) azzal a szokásos "jó estét kívánokos" szöveggel.meg a jogszabály áááá. már totál kikészülok tőle


azt hittem kiskoromba hogy ennyi idős koromra majd meg fogom érteni miért ilyen a világ ,de nem inkább arra jöttem rá hogy mennyire rossz az az út ami a "fejlődést" jelenti .


mindez az oka annak hogy nem szeretnék másnak rosszat tenni azzal hogy ezt át kelljen élnie(a saját gyerekemnek)

persze pozitívan gondolkodom,van ebben a világban is jó ahogy mindenben, és igyekszem arra koncentrálni!


17F


2011. febr. 10. 20:22
 1/9 anonim válasza:

én is így gondolom, csak én lány vagyok :S

ez a világ elromlott, ide jobb nem megszületni

2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még , 5-10 év és átgondolod te még ezt
2011. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyrésze sem ezért csinal gyereket, hogy hü majd neki milyen jólesz, meg minden. Hanem azért mert elsösorban a barátok a szülök, a társadalom elvárja , másrész meg hogy legyen valaki aki neked majd 60évesen hoz egy pohár vizet, ha megbetegszel.

Tehát az emberek önzöségböl csinalnak gyereket akárhogy nézzük is.

2011. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:(

nem hiszem .inkább mert az ösztönük azt mondtatja velük.persze van benn valami amit mondasz

.köszönöm hogy "véleményeltél:D"

2011. febr. 10. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a tömeggel, ne zavarjon mások mit gondolnak. éld a magad életét.

én is hiányolom a mai korból az igazi érzelmeket, mindenki csak álérzéseket táplál a másik iránt, mert fél a sebezhetőségtől.

2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ami zavar hogy az embereknek már ilyen teljesen "mű" dolgok jönnek be"


Az összes 17 éves ezt a szöveget nyomatja, én is onnan tudom ezt, hogy voltam 17 éves.


Tanulj szorgalmasan, majd szerezz nőt, és akkor hirtelen elfelejted az összes problémádat.

2011. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én nem azért mondom mert mástól hallottam.

így gondolom


csak annyit akarok hogy más ne élje át amit én, holott egyre pozitívabban gondolkodom ,nem könnyű


tény és való hogy nem éltem át annyira borzalmas dolgokat de amit eddig éreztem az nem volt vidám:(

2011. febr. 11. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak te érzel így, ha ez vigasztal, én is.

17F

2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

legalább megértitek amit mondod:)


a szüleink másképp gondolták

2011. febr. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!