Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok fura hogy ilyen...

Én vagyok fura hogy ilyen különböző zenéket hallgatok egymás után, vagy csak a barátaim hülyék?

Figyelt kérdés
Mindig mondják hogy ez valami szörnyű , döntsem el melyiket akarom hallgatni de ne egyszerre a kettőt mert szerintük az úgy nagyon rossz hogy egyszer mondjuk valami nyugi zene akár klasszikus, 3 perc múlva hörgős metal
2011. febr. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem csak a barátaid hanem te is az vagy :'D (bocsxD)
2011. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda hülyeség, én is úgy szoktam zenét hallgatni, hogy mittomén technó után valami metál szám, utána valami vidám pop, aztán klasszikus, stb... Én mindenféle stílusból hallgatok zenét, és nem szeretek sokáig ugyanolyan zenét hallgatni.
2011. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az olyan szűklátókörű, nagyot élt, kiégett fiatal kis senkik akik azt hiszik mekkora tudósok úgy gondolják a stílus minden. És a kafa ember az aki csak rappet, hardcore-t vagy épp rockot hallgat. Tudod abból látszik, hogy mennyire intelligens, tág látókörű, figyelmes, nyílt ember minnél több féle zenét hallgat és kedvel.



Én például teljesen ellentétes stílusokban találtam meg a kedvenceim. Klasszikus piano dalok, r&b, populáris slágerek, rock, punk, hungarista, skinhead, népzene, soul, jazz, rap, country, alter. Nos valóban tiszta gáz vagyok, amiért tisztában vagyok a stílusok sokszínűségével, a nemzetek, kultúrák örökségével, pompájával. Valóban tiszta ciki.. -.-"

2011. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minkét zene szar. Ennyi.
2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is összevissza hallgatok zenét. Mondjuk valami szomorút, sírósat, utána BMTH-t, Underoathot, aztán megint bőgőset. Szerintem ebben semmi beteges nincs...

21/L

2011. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is nagyon fura vagy. De örülök, mert legalább nem vagyok egyedül. Én is mindent össze-vissza hallgatok, nálam simán megfér egy helyen a Korn és a Paramore

És engem sem értenek az osztálytársaim. Ha belehallgatnak a lejátszómba, egyik percben még metal, a másikban meg valami 'b*zis vacak'

2011. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!