Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológiai eset vagyoK?...

Pszichológiai eset vagyoK? Már én sem értem magam.

Figyelt kérdés

Mindennapjaim ugyanúgy telnek.Bemegyek az iskolába, nem értem a 99.9%-át akmit órán próbálnak a gyerek fejébe ütni.pl matek/fizika/kémia,próbáltam mindegyikből tanulni de soha nemment, 8év után rájöttem hogy hülyeség is odafigyenem. Bemegyek,unatkozok, büfézgetnek melletem a kis jómódú csajok, míg én éhezek.Sikerélményeim nincsenek. Suli után általába hazajövök, és ismét unalom. Unok mindent, nem tetszik semmi,ami tetszene ahhoz kva sok pénz kéne,viszont diákmunkát nem vállalhatok,anyám csóró apám nincs,tesóim sincsenek,barátok se.

Lassan oda jutottam hogy csak a pénz érdekel. Vennék magamnak sok ruhát,1-2 jó parfümöt, mükörmöt is mert undoritóak a körmeim. De nincs pénz rá és más nem is boldogítana. Iskolába nem járok már 2hete be, nem is szándékozom, úgy érzem hülyeségnek koptatom a padot hisz ugysem értem meg amit tanítanak, csak éheznék meg lesném a lányokat akik minden órába büfézgetnek..

A hangulatom ingadozó volt mind addig míg nem lettem ilyen. volt mikor 5perc leakartam ugrani a 10.emeletről máskor meg nevettem magamon. Mostmár csak az hajt hogy meghaljak..Úgy érzem tényleg semmiért nincs élnem...Buta vagyok, Csúnya is vagyok (mások szerint nem) Csóró is, anyám is egy tetü....

Mindennapjaimat úgy élem mint egy barlangba semmit tevő ősember...


2011. febr. 16. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindig is úgy éreztem hogy nem vagyok alkalmas az életre.Valahogy nem tud lekötni, nem érdekel.... Egyszerűen sírni lenne kedvem,de már a maradandó könnyem is elfogyott szerintem....irigykedek azokra a 16 éves emberekre akiknek minden megadatott anyuci végett...
2011. febr. 16. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanács no1: Csúnya is vagyok (mások szerint nem) -ebből látszik, hogy hisztizel. Szerintem minden emberben van szépség, és ha akar, ki is tudja mutatni. Ha van interneted, egyáltalán nem értem, hogyan unatkozhatsz. Vannak fönn könyvek, filmek, zenék. Ha nem mennek a reál tárgyak, akkor próbálj meg kreatívkodni: rajzolással, ilyesmivel egy csomó idő elmegy. Vannak közkönyvtárak. Esetleg sportolhatnál.

Rossz érzés hátránnyal induni az életben, de mindenkinek van lehetősége elérni dolgokat. Ha esetleg vársz egy-két évet, biztos elmehetsz dolgozni. Ki van zárva, hogy a tanulás ennyire ne menjen. megpróbálhatnád előről az egészet.

A mamádat szintén otthagyhatod majd, amikor főiskolára mész. Nem kellenek olyan hűdenagy pontszámok. :)

rengeteg ismerősöm vesz ruhákat turkálóban, mert olcsóbb, egyedi, és át lehet alakítani... csak keresgélni kell.

Nem túl érett hozzáállás részedről, hogy másoktól a bbüfét meg a ruhákat irigyeled.

2011. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

dehogy vagy az , majd ha 5 év után is fent áll ez akkor talán , gondolom még fiatal vagy 15 ?

csúnya biztos nem vagy , csak önbizalomhiányos

buta sem lehetsz , mert akkor nem gondolkoznál ezen

a pénz meg ne érdekeljen ennyire , nem a ruha teszi az embert , meg egyéb kellékek

2011. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen 15éves vagyok.Csak tényleg nem érdekel semmi.Se sport,se könyvek se tanulás.Utálok gépezni, egyszerűen nem köt le. Most fogok menni középiskolába, ez az 1 boldogít,hátha lesznek jófejek/érettebb emberek ott. Csak ezt a 3hónapot is elég nehéz kibírnom, rühellem a mostani iskolámat.... Sajnos most is itt ülök és döglődök...semmit nem tudok csinálni...
2011. febr. 16. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lány vagy, de egy-két helyen meg mintha arra utalna a fogalmazásod, hogy fiú vagy. Erősíts meg, hogy lány vagy.
2011. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire értéktelennek tartod magad? Nem szeretnél inkább mégis boldog lenni? Mert a boldogságért tenni kell, nem várhatjuk, hogy az ölünkbe hullik minden. Azoknak a büfézgetős lányoknak sincs jobb helyzetük, mivel mindent a fenekük alá tesznek, elkényeztetik őket azok alapján, amiket írsz, és az előbb-utóbb megbosszulja magát, mert semmit nem fognak tudni egyedül véghez vinni az életben. Ezzel szemben Te, akár előnyt is kovácsolhatsz a jelenlegi helyzetedből... sokkal nagyobb annak az embernek az önbecsülése, aki önerejéből küzdi fel magát oda, ahova sokan csak anyuciék révén tudnak eljutni. Benned nagyon sok minden van, amit kamatoztathatnál, látom abból, ahogyan írsz. Tiszteld és szeresd magad, mert többet érsz!
2011. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
középiskolában érett emberek??? nem akarlak lelombozni, de erről tegyél le, mert nem így lesz... ott vannak a legnagyobb parasztok. Úgyhogy szedd össze magadatat!!!Ha az önsajnálat beszélni tudna....
2011. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!