Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik hogy a drogoktól...

Juhász Bettina kérdése:

Létezik hogy a drogoktól egész nap alszik az ember?

Figyelt kérdés
Nagy-nagy segítségeteket szeretném kérni. A barátom este 10 óráig dolgozott, körülbelül 11 mire hazaér és lefekszik. Ma délben felkelt felhívott és mondta hogy 3 óra körül jön. Én vártam de nem jött, felhívtam 4 órakor, és kérdeztem hogy hol van, és mondja hogy otthon, mondom mikor jössz erre azt válaszolja hogy nem tudja lehet hogy csak este edzés után mert fáradt, nagyon álmos. Mondom jol van. 7 órakor most este írta az sms-t hogy 8-ra megy edzeni és utána jön. Szerintetek fogyasztott el valamilyen dorogot? SÜRGŐS VÁLASZOTOKAT VÁROM!!!!
2011. febr. 16. 19:11
 1/1 szamóca. ***** válasza:
81%

micsoda képzettársítások...

nem látok egyenes összefüggést, de lehet drogoktól aludni. én inkább ara gyanakodnék hogy a srácot nem érdekled kellőképpen

2011. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!