Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan ember aki az...

Létezik olyan ember aki az élete végéig akar egy biztos munkát, (alacsony, de) biztos jövedelemmel)?

Figyelt kérdés

én kb 14 éves korom óta vágyom arra hogy tanulás után ,ne mondja meg senki nekem hogy mit csináljak, annyira merevnek tartom ezt az időszakot amiben most élek, és ez számomra nem élet, szokatlan a gondolkodásom?


egyéb vélemény?

17F


2010. okt. 18. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szokatlan. Én nagyon el lennék, csak érteni is kellene a szakmám, és imádok játszani, mindenféle körmönfont játékot találnák ki. Imádok szarkasztikus lenni és elérni a céljaimat, szabotálni akit érdekesnek találok. Nézd meg pl Dr.Houset, sajnos csak kitalált, de én azt nevezném életnek, hogyan ő dolgozik.


De pl Iskolában ezt nem lehet, olyan kevés esemény történik, hogy totál időpazarlás az egész. Ma is 7 órám közül kb 1-nek volt értelme.

2010. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) ,hasonlóan gondolkodok én is
2010. okt. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!