Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszédhibás vagyok, német...

Beszédhibás vagyok, német tanárnak készülök. Szerintetek így van értelme?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nyilván függ a beszédhiba fajtájától és fokától. Mert az emberek nagyon nagy többségének van valamilyen beszédhibája, ami azért nem olyan súlyos, hogy ne tudná élni a napjait normálisan.
2011. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bármimás válasza:
Van. Meglehet azt egyszerűen gyógyítani :)
2011. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bármimás válasza:
Próbáld ki a Jobb agyféltekés rajzolást vagy keresd meg Bihari Lászlót, ő foglalkozik "beszédhibásokkal".
2011. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van , épp a múltkor írt ide valaki akinek a diszlexiát sikerült legyőznie , csak akaraterő kell
2011. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ha raccsolsz, akkor minden oké, a németben úgyis torok r van. Bocs a hülye viccért. Egyébként tényleg gyógyítható felnőttkorban is logopédussal.
2011. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Javítható mint ahogyan sokan írták előttem is.


Nekünk raccsolt a némettanárunk, és jó tanár volt, csak az volt vicces amikor magyarul raccsolta a neveket haha :D:D

Mennyit tanulhattam volna tőle, ha nem olyan lassan haladunk a gyökér osztálytársaim miatt...-.-

2011. febr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez motivál a nehézség leküzdésében, akkor gratulálok az akaraterődhöz. Tudnod kell, hogy nem mindenki tudja legyőzni a nehézségeit, de ha nagyon sok energiát fordtíassz a korrigálásra, akkor a tűrhető szintere mindenképp eljuthatsz.
2011. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bármimás válasza:
Csak akarni kell.
2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen beszédhiba?

(Dadogsz?)

2017. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!