Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehettem ennyir idióta?

Hogy lehettem ennyir idióta?

Figyelt kérdés

Végre sikerült elérnem hogy egyáltalán meghalgassanak egy állásinterjún, de valamiért a megbeszélt utca név helyett egy másik ragadt meg bennem, és természetesen ott kerestem az irodát. Azóta nem bírok lenyugodni, egyfolytában sírok, és nem hiszem el, hogy ennyire idióta vagyok. Te is követtél ekkora marhaságot? Vagy még nagyobbat?

Valamiért megvagyok győződve róla, hogy én vagyok az egyedüli a Földön, aki hibázni szokott.


2011. febr. 18. 17:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocs: ennyire
2011. febr. 18. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen.

Ne aggódj, lehet hogy nem is baj, hogy te most nem vagy ott.

Ne szomorkodj, ennél csak jobb jöhet.:)

2011. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hajjaj , nagyobbakat is :S
2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, lehetne rosszabb is. Pl: másik városba mész, úgyhogy ne aggódj, lesz másik... Mindenki hibázhat.
2011. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Meg voltam győződve, hogy kedden lesz egy vizsgám, és kedden derült ki, hogy hétfőn lett volna.
2011. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra a következtetésre jutottam, hogy ideje lenne meganulni röhögni magamon, és hogy egy kissé túl reagáltam a dolgot.

2011. febr. 20. 08:07
 7/15 anonim ***** válasza:
:)!
2011. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mentem golyataborba. Vasarnap reggel megyek a vonathoz, erre kiderult, hogy elneztem a napot. Mar szombaton ott kellett volna az allomason lennem.
2011. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Amugy meg hivd fel oket es meseld el a tortenetet. En dijaznam az oszinteseget egy uj lehetoseggel. Oszinten, mit veszthetsz?
2011. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt rögtön kellett volna, nem egy hét után...
2011. febr. 25. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!