Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neki merjek vágni az álmomnak?

Neki merjek vágni az álmomnak?

Figyelt kérdés
elég kockázatos és nem tudom mennyi igaz belőle. Szal anyuval kimegyek Angliába öregekre vigyázok 600 ezer ft-ot keresek fizetik utamat szállást és kaját. Ez igaz? És nem kell hozzá szakma. Alapfokon elég ha tudok angolul hogy ezt a a munkát ellássam? 18 / l
2011. febr. 20. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Aztàn majd elvesznek töled mindent, és ott virítasz a fókuszba...


ez egy kicsit túl szép, hogy igaz legyen

2011. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztemis túl szép, hogy igaz legyen. nézz utána, ki ajánlja a munkát. mármint a cégnek. és menj be egy munkaügyi központba, kérdezd meg őket, mit tudnak róla. nekik jogukban áll utánuk nézni, és sok infot megmondanak. ha utánanéztek, tiszta, akkor is MINDENKÉPPEN írj alá itthon velük egy szerződést, de előtte nézze át egy ügyvéd. járd körül rendesen, mert sajnos tényleg sok lányt átvernek, és prostinak kell, nem is angliába....
2011. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ezt anyu mondta hogy van ismerőse aki ezt csinálja anyu csak nem hazudik meg aki mondta neki mi érdeke lenne hazudni?
2011. febr. 20. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
és milyen ismerőse? ilyen alig ismerem egy emberen kereszütl, vagy legjobb barátnő?
2011. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
anyu főnökének a fia
2011. febr. 20. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
rég rosz ismeretség. Véletlenül se alapozz ilyenekre. Sztem ha akarsz menni, akkor 1.te keress munkát önállóan, 2. menj közelebb. Május 1-től szabad munkavállallás lesz mind a 27 tagállamban, oda mész ahova akarsz melózni. Ez így nekem sántít. Sokan kerülnek str*cik keze alá...Sajnos.
2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmi gond, te tudod hogy megbízhatsz-e a hapekban, szerintem nincs az álmoddal gond, de beszélgess el az alapokról inkább anyud helyett a fickóval.
2011. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok magyar van angliaban. En londont tapasztaltam es ha allanodan tudsz valahol melozni akkor megfizetik. Egy nap 12 ezer ft-nak megfelelo ber. 600 ezer sztem kicsit sok az durvan 2000 font az sztem kicsit magas ilyen jellegu melohoz de ha mami mondja hidd el.
2011. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!