Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merjek mosolyogva vegig menni...

Merjek mosolyogva vegig menni az utcan, ha jo kedvem van? Teljesen hulyenek fognak nezni?

Figyelt kérdés

Sokszor tok jo kedvem van, zenet hallgatva megyek az utcan, es nagy kedvem lenne mosolyogni, esetleg enekelni, de persze hang nelkul. :D Nem fognak ezert hulyenek nezni? Vagy szimplan csak nem 100asnak?

Ti hogy vagytok ezzel? Mosolyogtok? Illetve mit gondoltok a mosolygo emberekrol?


2010. febr. 19. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha énekelsz az kicsit fura. De a mosolygás jó! :)))) Én örülök, ha mosolygós embereket látok, nekem is több kedvem van mosolyogni. és ha vidám vagyok, akkor a szembejövőkön is látom, hogy kicsit jobb kedvük lesz. :D Úgyhogy csak bátran!!
2010. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sok mosolygó embert látok az utcán, de ha mosolyogva szembejönnél, tuti feldobnád a napomat. :D

Lehet, hogy sokan hülyének néznének téged, én azért örülnék neki, mert előfordul, hogy időnként magam is szinte képtelen vagyok elfojtani a mosolygásomat. De várj csak? Ha neked ezt tanácsolom, akkor magamnak is ezt kéne. :D Csak túl gátlásos vagyok ahhoz, hogy legalább meg ne próbáljam elfojtani.


Egyébként ajánlom ezt a kisfilmet, remekül bemutatja, hogy miként terjesztheti az ember a jókedvéd. Én imádom, zseniális filmecske. Nézd meg, hogy az elején milyen hülyének nézik, pedig ám ők is milyen "hülyék". :)

2010. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, a linket elfelejtettem :D


http://www.youtube.com/watch?v=jedd2FiZTqM

2010. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdés mintha már fel lett volna téve párszor, mindenesetre én nem néznélek hülyének ha rámmosolyognál, feltéve ha lány vagy, ugye :D
2010. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Eszedbe ne jusson! Még külföldinek néznének, aki most szállt le a repülőről!
2010. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha jó kedvem van, nem bírom megállni a mosolygást :D A többség ilyenkor elég érdekesen szokott rám nézni, de vannak néhányan, akik "viszonozzák", amikor szinte csak egy széles vigyort lehet látni az arcomból :) Ilyenkor mindig olyan érzés tör rám, hogy mindjárt megkérdezi valamelyikük, hogy mégis miért van olyan jó kedvem.
2010. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont tegnap jártam úgy, hogy barátommal elváltunk, és azelőtt 1régi vicces sztoriról beszélgettünk, már akkor is nagyon röhögtem, de akkor ugye nem volt ciki, mert velem volt. Csak aztán egyedül jöttem hazafele, és képtelen voltam abbahagyni a röhögést, próbáltam lehajtani a fejem, hogy ne lássák, de hallottam, hogy kuncogtak mellettem :D
2010. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden érzelem kiül az arcomra akaratlanul (sajnos...). Tehát ha vigyorogva megyek végig az utcán, akkor max annyi van, hogy félóra alatt 2pedofik talál be, hogy milyen szép vagyok, és menjek el vele.....

na én ezért nem mosolygok XD

16/L

2010. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább jókedvre derítesz még néhány embert, akivel összefutsz. :)
2010. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De biztos h páran hülyének fognak nézni és az is h pár embert felvidítasz majd, de a lényeg h jól érezd magad.
2010. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!