Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A bénaságot hogyan lehet kezelni?

A bénaságot hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Én világ életemben béna voltam és engem mindig is zavart. Még nem volt egy pasim se és a legutóbbi szerelmemnek pont ezért nem tetszettem. Nincs olyan nap, hogy ne botlanék meg. Az, hogy összetörök valamit, vagy nekimegyek valaminek, vagy leütök valamit az kicsit ritkábban esik meg. Segítsetek! Mit tehetnék?
2011. febr. 21. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia! nekem, ha hiszed, ha nem, az ilyen lányok a gyengéim :D nem tudom miért, nagyon bejönnek :D ha van kedved ismerkedni, írj egy privit, és cserélhetnénk msn címet :D :)
2011. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, és a párom nagyon szereti is, meg sokat nevetünk együtt minden újabb szerencsétlenkedésemen :D ne aggódj miatt, majd megtalálja a zsák a foltját
2011. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan béna vagyok... :(

És most vegyetek egy mély levegőt... Vezetni tanulok!

Már a huszon valahanyadik órát veszem rutinból, a múlt órán mintha már ügyes lettem volna, és erreföl ma meg nekimentem a karónak! :S Ez neeeeeeeeehemlehetigaaaaaaaaaz!!!!!!!!!

:'(

2011. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fogadd el magad.


+ végezz valami koncentrációs gyakorlatot

2011. febr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bénulást nem mindig lehet kezelni, neurológus biztos látott már, ha régóta béna vagy, kérdezd meg őt a kilátásokról.

Gyógytorna, fizioterápia segíthet sokat.

2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezzel vigyázz: "Szia! nekem, ha hiszed, ha nem, az ilyen lányok a gyengéim :D nem tudom miért, nagyon bejönnek :D ha van kedved ismerkedni, írj egy privit, és cserélhetnénk msn címet :D :)"


ilyen férfiak gyakran bántalmazóak lehetnek

2011. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! miért lennék már bántalmazó szándékú? én is pont ilyen vagyok, mindennap megbotlok, belerúgok valamibe, leverek valamit, elejtek valamit, stb.. sorolhatnám estig. nekem tényleg tetszenek az ilyen lányok, mert én is ilyen vagyok
2011. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!