Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kleptomániás vagyok? 14/F

Kleptomániás vagyok? 14/F

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy bementem a Tesco-ba venni magamnak egy számológépet. Megtetszett egy típus, de nagyon drága volt, aztán gondolkodás nélkül zsebre tettem. :S

Nemtom, mintha ez lett volna a jó megoldás. Másnap visszamentem, hogy lopjak egy mobiltöltőt és minden feltűnés nélkül elloptam, senki se vette észre. Tudtam hogy ez fura, mert előtte ilyet nem csináltam, de valami azt súgta hogy ez jó. Mit gondoltok, kleptomániás vagyok? Azóta csak egy - pár füzetet, egy webkamerát, 2 fogkrémet, 6 PC játékot, 4 DVD-t, 11 Blu ray kazettát, 2 CD-t, egy iratmegsemmisítőt, egy vízipipát, egy videomagnót, egy Playstationt, egy Xbox-ot, egy WII- Balance Bordot, egy mikrohullám sütőt, két lökhárítót, egy VLC meondofront P+ hengeres kiszerelésű emotion gamepad-et, és egy CW-16-MNU-KLV X5-ös Fire War noname unlimix kiszerelésű 60 kodekes sztatoszférikus diktafonos karbantartó gépsegédlet készüléket 10 éves garanciával loptam, és félek hogy egyszer lebukok. Mit gondoltok, lehet hogy kleptomániás lettem? :S


2011. febr. 26. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
hagyjuk már ez fake
2011. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%

Egy mikrót,hogy vágsz zsebre?

Oké,először válaszolok a kérdésedre: Igen ez kleptomániának hívják. Szólj anyádnak/apádnak mert ha egyszer lebuksz jól megszívod.


offolás: "Azóta csak egy..." csak? Szerinted ez csak? Amúgy ne haragudj,de egy vízipipát bele raksz a gatyádba a mikrót meg lenyeled vagy mi? Ha ez mind igaz (amit én kétlek,de a kételkedésemmel amennyiben igaz a kérdés nem segítek) akkor keresd fel az iskolapszichológust és a szüleidet. Amennyiben kamu: legközelebb jobbat és hihetőbbet.

U.I.: Nem jár garancia ha el lopsz valamit.

U.U.I.: Boccs,ha bunkó az írásnem eléggé sok erre a jólfantáziált (alias fantáziatlan) ember.

L/15

2011. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Te nem kleptomániás vagy.

Neked egyszerűen sok a szabadidőd és pluszban van egy alig használt jól kipihent agyad. :-)

2011. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 bamboochatheone ***** válasza:
82%
15/L ennyire ne legyél már ostoba. Messziről lerí róla hogy FAKE. Blue-Ray kazettát loptál? Kemény vagy dili!
2011. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
blúréj kazetta xd
2011. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen...meg mikrót zsebre tett. Csak vannak olyan kérdések amik kamunak hangzanak és mégsem azok... és rájöttem,hogy attól mert oda bökök egy "fake(false)"-t nem rontok és nem javítok a kérdező helyzetén,csak a saját időmet gyilkolom...

L/15

2011. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
10 éves garanciával... xDxD
2011. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Legközelebb vágj zsebre egy hűtőt vagy egy mosógépet.

Amúgy meg fake.

2011. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:35

remélem nem gondolod, hogy te vagy az egyetlen, aki erre rájött... de attól még vicces :)

2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
fake, de jót röhögtem :D
2011. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!