Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nálam van ilyen? És ez...

Csak nálam van ilyen? És ez baj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13/L vok és én nem nagyon jövök ki a velem egykorúakkal.A barátaim mind vagy fiatalabbak vagy idősebbek nálam... Miért van ez? És baj?
2011. febr. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj :) az hogy idősebb barátaid vannak azt jelenti hogy nem tekintenek már annyira gyereknek, a nálad kisebbek meg felnéznek rád, ennek szerintem csak örülj :)
2011. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés =) köszi, és szerintem igazad van =)
2011. márc. 1. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát.. Én tudnék mondani olyan példát is, pl most, h van egy lány akit senki sem szeret, és magának csinálja a bajt, mások sem szerették régebben a volt oszijában, azért jött el onnan, és most mi sem szeretjük, oylan meg nincs h ő az okos és másik 2 osztály meg a hülye.. Értitek? Igaz van aki beszél vele mert nem akarják megsérteni, vagy sajnálják.. Ezzel nem aztmondom, h te is ilyen vagy nyugi :D 14/F
2011. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon értem...
2011. márc. 3. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is az elsővel értek egyet.

Nincs veled semmi baj... amúgy ha azt vesszük akkor mindenki vagy fiatalabb vagy idősebb nálad :) milyen korbeli különbségre gondolsz amúgy?

Az esetek 90%-ban én voltam/vagyok a legfiatalabb lenni a társaságban, ez így esett, engem nem zavar meg őket sem.


A másik válaszoló tényleg elég furán ír :D:D de értem mit akar mondani :) kicsit gyakorold az írást, hogy érthetőbb legyen mit akarsz mondani, mert kicsit zavarosra sikeredett :) ezt nem bántásból mondom, érettségire is jól fog jönni, meg irodalom témazáróknál.

2011. márc. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy inkább te gyakroloj szövegértést.. 2. vtam :D
2011. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát úgy hogy 7. es vagyok és a a legtöbb barátom 5-kes és csak egy pár 8as és 12-es barátom van... de azért van 2 velem egykorú is...
2011. márc. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!