Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész szünetbe itthon voltam...

Egész szünetbe itthon voltam egyedül. Mostanra azthiszem egy enyhe depresszió ált be nálam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész nap itt sírok a sötét szobába, semmihez nincs kedvem , nekem minden mindegy,az se érdekelne már ha megdöglenék, jobb is lenne úgy, mindenkinek..
2010. dec. 30. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj ki a sötét szobádból, sétálj egyet, este megnézel vmi jó filmet, holnapra meg csinálsz magadnak programo ismerősökkel vagy családdal. Csak meg kell tervezni előre mindent. Ha van ideje az embernek hajlamos hülyeségeken gondolkozni :D
2010. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már az is segítene, ha kimennél 10 percre a levegőre, fel frissítene.
2010. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
úristen
2010. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A depreszióra hajlamos egyéneknek a tél a megkeserítője. Én pánikbeteg vagyok, gyógyszeres. Igen sokat javultam, de télen visszacsúszok, és főleg frontok idején. Nyáron szinte semmi bajom, örülök hogy élek, vidám, felszabadult vagyok. Én is sokat vagyok egyedül, de itt a szomszédok annyira jók, és szinte egymás mellett élünk, hogy ez tartja bennem a lelket. Naponta azért most,hogy két hétre leállltunk mindennap kimozdulok, elmegyek a boltba, kicsit dumcsizok az ismerősökkel. A friss levegő a szép havas táj, azért csak-csak feldob. Meglásd újra magadra találsz,ha meg lesz a napi ritmusod, és jársz újra iskolába. Azért nem ártana egy kicsit összeszedni magadat, ez csak átmeneti állapot, gondolj olyan dolgokra, ami felvidít, vagy esetleg nincs valami hobbid. Egy klassz könyv is kibillentene a magányodból. Miért nem mész el könyvtárba?
2010. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14:56! Ez kifejezetten csúnya dolog volt tőlled. Szerinted mindenki dögöljön meg, akinek valami problémája van? Az empátia nagyon hiányzik belőled.
2010. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bizony, hiányzik belőlem. Vagy csak szimplán nekem is volt már iszonyatosan szar kedvem, de mégis sikerült összeszednem magam, és elhitetnem magammal, hogy bármit meg tudok csinálni. Csupán 1-2 ember kell hozzá, aki segít átvészelni egy-egy ilyen időszakot, aki tartja benned a lelket, és érezteti veled, hogy szeret.

Aki nem volt képes arra, hogy egy ilyen mértékű kapcsolatot alakítson ki valaki iránt, az meg is érdemli, hogy szenvedjen. Az empátia pedig annak jár, aki valóban megérdemli.

2010. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
na ide figyelj édes fiam! örülj hogy egéséges vagy!
2010. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is depresszióa pánikbetegságre hajlamos vagyok

ahogy az egyik hozzászóló írta télen főleg

de érdekes módon ez az idei télen nem jelentkezik

hálistennek, mert eddig minden télen szörnyen rossz volt

gyűlöltem mindent semminek nem tudtam örülni

nekem a barátom jó hatással lett rám aki mindig mondogatta hogy hogy örül a hónak milyen szép a karácsony, tök jó csizmákat lehet ilyenkor venni :D stb

megszerettem én is most már nem érdekes ha megfagyok, tudom hogy jön a nyár

amúgy nagyon sokat vagyok egyedül itthon, vegyél olyan könyveket ami érdekel, kösd le magad

legózzál, pázlizzál, fűzzél gyöngyöt

nem viccelek, én is 20 éves vagyok de mégis sokszor lekötnek az ilyen dolgok :D

na sok szerencsét, ne legyél már így elanyátlanodva

2010. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Messze van tőlünk a könyvtár.

Programot szarvezni nincs kivel.

Nincs caládom...

Csak apa van nekem , ő is reggeltől estig dolgozik..

Az a tipikus lúzer vagyok akit mindenki kinevet, csúfol és lenéz.

Ezért nincsenek barátaim.

Aki pedig irta hogy dögöljek meg..annaak köszi szépen..

2010. dec. 30. 15:05
 10/16 A kérdező kommentje:
*szervezni
2010. dec. 30. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!