Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg kellene változnom? Mit...

Meg kellene változnom? Mit csináltok ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
Pl: A barátnőm pasiját mással látták és én merő jóindulatból, segítő szándékkal figyelmeztettem őt és én vagyok a sz@rban rám haragszik. V vmelyik kollégámról pletykának, szólok, hogy mire kell odafigyelnie és megint én vagyok a hibás. Talán le kellene szrnom nekem is az ilyen dolgokat, de az igazságérzetem nem engedi.
2011. márc. 1. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így,hogy bnőm pasiját láttam már csajjal,aztán figyelmeztettem barátnőmet,és akkor is én lettem lecseszve...hogy ez biztos nem igaz,megbízik benne stb...azóta bármit hallok vagy látok,nem szólok,pedig nagyon nehéz megállnom.
2011. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen erről le kéne szoknod, hagy oldják meg maguk a dolgokat. Lehet véleményed de tartsd meg magadnak. Tudod, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senkit se érdekel a másiké. :)
2011. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!