Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves csaj 17 éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves csaj 17 éves pasi. Korkülönbség nagy?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja egxütt vagyunk, és teljesen jó minden Sokan piszkálnak h nagy korkülönbség, meg ilyenek..szerintetek is gázos?
2010. nov. 21. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát a fiú találhatna magának korához illőt, de ha titeket nem zavar, és jól megvagytok, akkor ne érdekeljen mások véleménye. Nem egy leküzdhetetlen korkülönbség.
2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én 15 pasim 22.gázos?lehet,de leszarom :D
2010. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagy, de kit érdekel ez a korkülönbség? A saját véleményed és érzéseid legyenek a mérvadóak, ne másokéi.
2010. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jah,szarjuk le:D köszi a válaszokat..hát csak annyi a baj hogy a haverjai nem nagyon hagyják miatta.
2010. nov. 21. 12:48
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg egyáltalán nem nagy ...

Miért ha mondjuk pasid lenne 25 és te 20 akkor már senkit nem zavarna ?? a válasz NEM .

Pedig ott még több is a korkülönbség .

úgy imádom mikor tizen éves korba már fikáznak egy pasit ha a barátnője 3 évvel fiatalabb huszon felül meg már minden lehet

Akkor már egy 50 éves pasit se fikáznak ha van egy 20 éves barátnője ...

NA ????? Hogy van ez :?::

2010. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Baj...

Egy 17 éves pasi fizikai kontaktusának elvárása nagyobb egy 14 éves lányénál...

Amúgy nem baj...A 3 év még kell is a Ti korotokban...

A valódi baj meg az, hogy hagyjátok, hogy sokan piszkáljanak titeket...

Le kell őket koptatni a "mi közötök hozzá?" kérdéssel...

Ha hagyod/hagyjátok, hogy bárki lebeszéljen titeket egymásról az a nagyon nagy baj...

Ha Ti jól érzitek magatokat egymással, akkor minek foglalkoztok mások bunkó megjegyzéseivel? Irigyek, mert boldogok vagytok? Aki nem tudja elviselni, hogy együtt vagytok, az keressen magának szingli barátot/ismerőst...

Nem is értem miért kell másokat megszólni, főleg három év miatt...

2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
a legnagyobb poén , hogy most már a 1 éves lányok úgy néz ki mint egy 25 éves kifejlett női egyed.
2010. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lány elírtam bocsi
2010. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is annyi vagyok mint te(feltételezem te vagy a csajszi),és a barátom lassan 20 éves.

Néha mondják neki,hogy picit fiatal vagyok hozzá,de miután megismernek meg látják,hogy mennyire szeretjük egymást,már nem szólnak.Szerintem az a három év nem számít (:

És főleg...nem az a fontos,hogy mások mit gondolnak,hanem hogy nektek mi a véleményetek erről..és legfőképp,hogy mennyire szeretitek egymást.;)

2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
pedofil sz@r
2010. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!