Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy 14 éves csaj egy 20 éves pasival jár? Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
de. fiatal vagy még, nem vesz komolyan. tudja egyáltalán, h 14 vagy? lehet, idősebbnek nézel ki...20 éves pasiknak vannak már sexuális igényei, nem fogom szépíteni a dolgot. a te korosztályod inkább a 15 max 16 éves srácok.
2010. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most még nagyon sok a 6 év! - ő már egy férfi, ennek megfelelő igényekkel, te pedig egy álltalános iskolából elballagott(vagy csak 8. osztályos jövőre) lányzó vagy, nem működik ez így hidd el!
2010. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok... Egy 20 éves srác az esetek 90%-ában még kislányként tekint az illetőre, és úgy is kezeli akár tudatosan, akár nem... Neki már nagyobbak az igényei, szüksége van a szexre, míg egy 14 éves leányzó éppen csak kezd megérni rá!
2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nagy de ez van. Osztálytársam húga 14 pasija 23
2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

tudja,őszinte vagyok vele :)

de nagyon szeretjük egymást :))

csak a szüleimnek nem tudom ,hogy elmondani...

2010. jún. 19. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
azt hogy a pasi egy suttyó seg*fej aki csak a fiatalokat tudja bolonditani mert a korabelieknél esélye se lenne -.-"te meg legyél rá büszke..
2010. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Hát, igen, a szerelem az szerelem! 14 vagy sok hormonnal megspékelve, rajta ülsz a tízévig közlekedő hormonhullámvasúton, még csak kiszállni sem nagyon lehet. Nem csodálkozom, ha szerelmes vagy, tök mindegy hány éves a hímnemű.

Nem az az érdekes, hogy hány éves, hanem mi történik a kapcsolatban? Arra ügyelj, ha minden héten megbántódsz valamin vagy meg kell bocsátanod valamit, ha valami hiba van benned, amit korrigálnod kellene, másnak kellene lenned, mint, aki vagy, akkor alapvető gáz van a kapcsolattal, akármenyire szerelmes vagy.

Szép érzéseket!

2010. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok lesz, hidd el. Az én barátom 18 volt amikor én 14. Ki is derült, hogy hülyeség volt. Plusz elvesztettem vele a szüzességemet, és iszonyúan megbántam.
2010. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat megy a zöld kéz.:))
2010. jún. 19. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:

16 voltam, ő 22, 4 éve együtt vagyunk. :)

20/L

2010. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!