Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál és szól be mindenki...

Izééékeh11 kérdése:

Miért utál és szól be mindenki oktalanul?

Figyelt kérdés
az iskolában mindenki utál,semmi rosszat nem csináltam,mégis mindig engem csesztetnek h hogy nézek már ki,és pl. facebookra kiírtam tegnap előtt hogy 4-es lett a matek dogám,és a nővérem meg irta h nenm baj,örüljek neki,az is jó,meg minden,így bíztatott,erre odairta az egyik nyomorék gyerek a suliból hogy jajj hát csak oda ne szarjak te kis ...!!-.- erre megmondtam neki hogy szálljon le rólam,ne nekem pofázon. erre jött az osztálytársa,egy lány és ő is jól leoltott hogy én egy egy évvel felettem járó fiúnak miért pofázok,erre tegnap bementem az iskolába,ahol odajött az egész osztályuk és elkezdtek szapulni engem hogy miért oltok fiúkat.ez viszont még semmi,ugyanis kitaláltak nekem valami nevet,és már az egész felső tagozat úgy ismer,hogy én vagyok a nyomorék kis ...,engem kell mindenért hibáztatni,én vagyok a legrondább csaj a világon,én vagyok a nagy semmi,csak egy senki vagyok...mindenki ezt hiszi róllam.nincs egy normális barátom az osztályban,aki pedig a legjobb barátnőm,ő nem is az én sulimba jár,ezért még úgy megvédeni se tudna.minden tanár velem kivételez.amikor megyek a folyosón,minden második ember vagy állathangokat ad ki,mikor meglát meg hányás hangot,vagy elkezdik kiabálni hogy jaaaaaj mennyí már innen te kis kurv*,olyan nyomi fejed van,stb...a szüleim is utálnak.amikor múltkor összevesztek anyámék,apám kiment levegőzni,anyám pedig lehordott hogy ezért is csak én vagyok a hibás.pedig én nem ártok senkinek.mégis mindenki engem ....akármit csinálok,úgyteszek mintha nem hallanám,visszaaszólok,bármit teszek,nem hagyják abba.volt már olyan h egy srácot megkérdeztem hogy miért kell állandóan csesztetniük,erre mi volt a válasz?! -Azért,mert jó. mit tegyek,hogy végre békén hagyjanak és tudjam élni az életemet?!minden nap kikell bőgnöm magam minimum 2-3x,hogy túléljem a másnapot.miért van az hogy amúgy teljesen átlagos kinézetem van,mégis mindenki ezzel jön hogy milyen rusnya vagyok,meg nyomorék vagyok,meg nem tudom micsoda,miért nem lehet normális gyerekkorom mint a többieknek?!mindenki azzal fenyegetőzik hogyha visszópofázok nekik amikor beszólnak,akkor el kap és széjjelver,meg ilyenek...már lassan ott tartok hogy legszivesebben felakasztanám magam.lehet hogy ezt is teszem,legalább nem lennék senki terhére.de most komolyan mit csináljak???
2011. márc. 1. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne iskolát váltanod?
2011. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem mert a szüleim nem engedik
2011. márc. 1. 15:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy tudják, hogy hogy bánnak Veled? :S
2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most nem beszólni akarok, de ha a facebookra úgy írtad ki az üzenetet, hogy "4-es lett a matek dholgozathomsmájlik]", vagy hasonló, az beszólásra ösztökélhet egyeseket. Ez egy lehetséges válasz a kérdésedre. De nem tudom pontosan ezzel kezdődött e, azaz előtte is beszólogattak e már. Ha csak ezzel kezdődött, lehet még csak tart a 'szezonja'. Nálunk az osztályban van egy gyerek aki azt mondja ő "szellemvadász". Na nem pont így mondta egyszercsak, hanem egyszóval ennyi. És egy hétig szólogattak be neki sűrűbben miatta.
2011. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

És hogy mit csináljál?

Talán ha alkalmad lesz, szólítsd le az olyat akire úgy gondolod lehet ésszel/érzelemmel hatni. A részleteket nem tudom leírni, de ez a "leggyengébb láncszem" módszer. :) Így talán lesz aki kiáll érted legalább kicsit/néha.

2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igazából csak látják, hogy nincs önbizalmad, és könnyen lehet Téged bántani. Ezért teszik. Engem is csúfoltak elég sokat, hol a nevemmel, hol a jegyeim miatt, hogy azért, mert hormonzavar miatt meghíztam, utána lefogytam, akkor a megereszkedett mellem volt a bajuk. Nem mintha közük lenne hozzá, de ők úgy érezték. Őket minősíti. Tudom, hogy nehéz Neked.

2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és ha mások olyat kiírnak hogy "megyek enni" "fürdök" akkor én miért ne írhatnám ki h 4-es lett a matekdogám??!
2011. márc. 1. 15:55
 8/14 A kérdező kommentje:
egyépként köszi a válaszokat...lehet hogy azért csinálják mert látják rajtam mennyire bánt,az önbizalmam már eddig is egy nagyonnagy 0 volt...de így...
2011. márc. 1. 15:56
 9/14 anonim ***** válasza:

"és ha mások olyat kiírnak hogy "megyek enni" "fürdök" "


engem azok is idegesítenek akik ilyeneket irogatnak ki

2011. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért mert gyerekek, az általánosban, a gimiben gusztustalan kis szörnyek, akiknek az okozza a legnagyobb élvezetet, ha valakire rátelepedhetnek, és kegyetlenül megalázhatják, vagy kikészíthetik... :)

NE foglalkozzál velük, tégy úgy, mintha nem is hallanád, engedd el a füled mellett, mosolyogj! Vagy ha valami csúnyát mondanak rád, te mondj vissza valami kedveset. Hidd el, ez mindenkit lesokkol egy pillanatra!

2011. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!