Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ugy hogy mindenki...

Miért érzem ugy hogy mindenki lenéz és utál?

Figyelt kérdés

osztályban is kirekesztett vagyok, otthon mág inkább, barátaim nincsenek.

akárhol vagyok, mindig van egy-két ember aki annyira meg tud bántani, megaláznak minden helyzetben.

mai nap pl.: elkérték az órai anyagot, segítőkészen átadom neki a füzetemet, ő meg: nem kell nem tudom elolvasni.. (az igazság hogy tényleg nem vagyok az aki gyöngybetűkkel ír, a helyesírásom sem a legjobb, de mindig törekszem a legjobbra.) mások szerint az órai anyagot mindig normálisan írom csak a házit nem tudják lemásolni.

köv. óra : megnéztem osztálytársam füzetét, erre ő elkezd velem ordítozni, hogy miért merészelek én ahhoz nyúlni.

hozzáteszem, mindig mindenben segítek neki, talán az egyedüli vagyok aki nem használja ki, mégis tök bunkó velem.


lehet hogy én reagálom túl, de annyira rosszul esik, hogy mindig lecsesznek, megaláznak...

:(


2011. márc. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

ne törődj velük , bár ezt könnyű mondani :(

nincsenek olyanok akikkel jóban vagy , esetleg hasonló helyzetben vannak mint te és össze tudnátok fogni?

2011. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs :(
2011. márc. 3. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem vagy könnyű helyzetben, de szerintem kicsit túlreagálod, túlságosan magadra veszed a dolgokat. Kicsit talán meg kéne tanulnod 'leszarni az ilyeneket. "Nem kell, nem tudom elolvasni" ezt én pl nem is venném sértésnek. Ha meg elkezd veled egy gyerek kiabálni, akkor figyeld meg, hogy csak veled-e ilyen. Lehet, hogy eleve ilyen temperamentumú, akkor meg jobb is, hogy nem kell a közelébe lenned. Ha meg csak veled ilyen, akkor elmehet a francba. Ha te barátságos és segítőkész vagy, akkor biztos, hogy velük van a hiba. Fogsz találni barátokat.

Amúgy hány éves vagy? az, hogy fiú vagy abban biztos vagyok

2011. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez nem nomrális eset

mindig ez van?

mert ha igen.. az iskolaváltást javaslom :(

2011. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok

nem akarok iskolát váltani

hiperérzékeny vagyok, ezt elismerem.

2011. márc. 4. 17:44
 6/10 anonim válasza:
100%
igen ez érdekes nekem is vannak olyan osztálytársaim akiket lenéznek és megvernek mert az első padba ülnek és stréberek de régen én is ilyen voltam aztán felszívtam magamat és egy pár osztálytársamat ( a keménylegényeket)elvertem azóta mindenki fél tőlem és megembereltem magam
2011. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem verekszem !
2011. márc. 4. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
tényleg lány vagy? :D az durva, nagyon fiúsnak tűnsz az írásod alapján.. Nem lehet, hogy csak annak gondolod magad? :)Mert akkor nem csoda, ha kirekesztenek :)
2011. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mivan ? NEM VAGYOK FIÚ !!!!!!!!!!!!!!

esetleg azért tűnhet ilyennek az írásom, mert csak fiútestvéreim vannak, idősebbek nálam. nekem kéne lenni a kedvenc dédelgetett huginak lenni, de nem vagyok az, mindenért meg kell küzdenem. a fiúk meg eléggé művész beállítottságúak, építészművész végzettségű az egyik.

lehet hogy azért nem kedvelnek emgem, mert kicsit sem átlaglány viselkedésű vagyok ??? mert nem nyávogok összevissza, és mindenhez hozzá tudok szólni, amihez egy átlag nem ??? hát ez a baj ?? akkor sajnálom nem változtatok nem áll szándékomban

2011. márc. 5. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is pont ez a bajuk hogy nem vagy egy olyan nyomorék plázap.csa mint a legtöbb mai csaj

én is elég fiús vagyok,és engem is kirekesztenek ..

bár az osztálytársaimmal nem vagyok olyan rossz viszonyban,mert az osztályból egy barátnőm van,vele vagyok mindig,a többiekkel nem is szoktam még csak beszélgetni sem csak néha-néha,ezért jóformán nem is ismernek annyira,így véleményt se mondhatnak rólam,ha pedig az osztály k.rvácskája leáll velem kötözködni,nagyívből szarok a fejére.

hidd el,nem érnek neked annyit ezek a kis selejtek hogy miattuk bánkódj.ha így érzed jól magad,nem kell miattuk megváltoznod.

legalábbis nekem ez a véleményem

13L

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!