Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számomra elérhetetlen férfiak...

Számomra elérhetetlen férfiak a példaképeim. Mit csináljak, hogy olyan legyek, mint ők?

Figyelt kérdés

Szeretem az érdekes embereket, szerintem én is az vagyok, csak nem éppen olyan, amilyen lenni akarok.

Két férfi példaképem van, de nem tudok velük beszélgetni, mert szerintem nem érdeklem őket, de egyszer már megpróbáltak kikezdeni velem. (Nem vagyok csúnya, foglalkozok magammal!) Ők nem tudnak róla, hogy ennyire tisztelem őket, de már gondolkoztam rajta, hogy elmondom nekik... Nem tudom mit tegyek, elég érdekes helyzet. Az egyik kicsit messzebb lakik és csak párszor láttam, egyszer voltam vele bulizni, a másikat meg elég jól ismerem és sokszor látom. Mindketten népszerűek, nehezen biznak az emberekben, nagyon tehetségesek és nagyon jól néznek ki. Van bennük valami energia, ami megfogja az embereket.. Talán az, hogy nehezen lehet elérni őket. Hogy lehet ilyen emberekkel barátkozni, jóban lenni, megszerezni a bizalmukat?

16/L


2011. márc. 5. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mire gondolsz, bár kicsit furcsa, hogy lányként ilyen szeretnél lenni. Én tudnék neked segíteni, hogy hogyan tudnád elsajátítani ezt a jellemet, ha tényleg szeretnéd. Ha gondolod küldj e-mailt és elmagyarázom neked.
2011. márc. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!