Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a bunkó/ elérhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a bunkó/ elérhetetlen férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Egyre többször teszem fel a kérdést magamnak...Mi a baj velem?...

Ha visszaemlékszem egy normális kapcsolatom nem volt. Volt aki mindent megtett volna értem, szeretett, én volt a mindene. Ő nem érdekelt. És azóta csak olyan férfiakkal kezdtem, akik kihívást jelentenek, macsosak, bunkók, érzéketlenek és csaj fájdalmat okoznak.

ÉS most kifogtam azt aki első látásra megdobogtatta a szívem, minden eddiginél önzőbb, butább, még azt is nehezére esik kimondani, hogy szeret. Már rengetek szenvedtem miatta, megalázott, az önértékelésem egyenlő a nullával...mostanra noramlizálódott a helyzet, megijedt hogy elveszíthet, próbál változni...de kutyából nem lesz szalonna...és nem is akarom becsapni magam.

Tudom, hogy reménytelen, az időmet pocsékolom de mégis ő kell. Egyszerűen más nem érdekel. És pontosan tudom, ha szakítanék megint egy "ilyen" mellett kötnék ki.

Engem a normális pasik egyszerűen nem érdekelnek, mégcsak észre se veszem őket. Aztán persze irigylem, a normális kapcsolatokat, ha romantikus a férfi, ha törődik a párjával. De ugy gondolom én azt nem bírnám.

Lehet kicsit érthetetlenül fogalmaztam, csak kavarognak bennem az érzések.

Mit gondoltok? Mi a baj velem?

25/N


2011. okt. 24. 23:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Mert egy buta liba vagy.


17/L

2011. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Az élő példa, hogy a lányok nagy részének nem kell a jó, csak a bunkók... Egyébkét tényleg egy buta liba vagy:D 22F
2011. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%
Mert ezek az alfa hímek, náluk van a hatalom, pénz. Ez nálatok ösztön, nem volt ez máshogy az őskorban sem. Nézz utána egy kicsit.
2011. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy buta liba, mert rájöttél, hogy ez nem fasza így.

A megoldás baromi egyszerű. Hagyd, hogy barátkozzanak veled a normális pasik, és amikor randira hív valamelyik, ne mondj nemet. Ha nem lobban fel az a bizonyos tűz elsőre (másodikra, harmadikra), akkor se. Ismerd meg a pasit, és ha nincs benne semmi viselkedésbeli, szellemi, lelki kivetni való, járjatok.

2011. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
Mert hüly.e vagy! Most komolyan mi a kérdés? Meg válaszoltad magadnak, elmondtad magadról a véleményedet... Ha neked ez kell akkor most mi ezzel mit csináljunk? Ha Te így vagy boldog csináld...
2011. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
szerintem baj van, hogy mi azt nem tudom, de baj, mert szenvedést húzol magadra.Miért gondolod, hogy egy normális, kedves kapcsolatot "nem bírnál"? talán unalmas lenne? talán hiányozna valami? Esetleg apukád vehemens természetű volt? hirtelen haragú? féltél tőle kicsi korodban? hm?
2011. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

mert Az A Tipikus Ostoba Tyúk vagy, akik miatt a normális srácok azt hiszik, hogy minden nő ilyen hülye és hogy bunkónak kene lenniuk ahhoz hogy barátnőjük legyen. hát nekik innen üzenném, hogy vannak okosabb ÉS nem csúnya lányok, akik nem így gondolják a dolgokat és értékelik ha valaki jó hozzájuk.

neked meg 25 évesen lehetne több eszed mar


25/N

2011. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta, sőt te okos vagy!

Te legalább rájöttél hogy a nőknek az a bunkó, macsós alfahímek kellenek.

2011. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

ma 23:46!


Pedig ezt nehéz kimagyarázni, ha ennyire világosan leírja valaki. Tudom, vannak kivételek. Én akkor se fogok megváltozni és bunkó lenni, még ha a csajoknak az is jön be.

22F

2011. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Én valahol megértelek... Az az igazság hogy nagyon lángoló, szenvedélyes szerelmet és is az iránt éreztem, aki bunkó volt velem, nem értékelt, esetleg meg is csalt. Talán a szenvedés hozza ki nálunk az igazán szenvedélyes érzelmeket. De én megtanultam ezt leküzdeni és egy olyan férfi mellett maradtam, aki teljes szívéből szeret, megbecsül, tisztel, tökéletesebb nem is lehetne a kapcsolatunk. Lehet nem szeretem annyira lángolva és esztelenül, mint az exeimet, de sokkal mélyebben, őszintébben, és legalább boldog vagyok, és elégedett magammal és az életemmel is. Neked is ezt kéne tenned.

24/N

2011. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!