Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a bunkó/ elérhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a bunkó/ elérhetetlen férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Egyre többször teszem fel a kérdést magamnak...Mi a baj velem?...

Ha visszaemlékszem egy normális kapcsolatom nem volt. Volt aki mindent megtett volna értem, szeretett, én volt a mindene. Ő nem érdekelt. És azóta csak olyan férfiakkal kezdtem, akik kihívást jelentenek, macsosak, bunkók, érzéketlenek és csaj fájdalmat okoznak.

ÉS most kifogtam azt aki első látásra megdobogtatta a szívem, minden eddiginél önzőbb, butább, még azt is nehezére esik kimondani, hogy szeret. Már rengetek szenvedtem miatta, megalázott, az önértékelésem egyenlő a nullával...mostanra noramlizálódott a helyzet, megijedt hogy elveszíthet, próbál változni...de kutyából nem lesz szalonna...és nem is akarom becsapni magam.

Tudom, hogy reménytelen, az időmet pocsékolom de mégis ő kell. Egyszerűen más nem érdekel. És pontosan tudom, ha szakítanék megint egy "ilyen" mellett kötnék ki.

Engem a normális pasik egyszerűen nem érdekelnek, mégcsak észre se veszem őket. Aztán persze irigylem, a normális kapcsolatokat, ha romantikus a férfi, ha törődik a párjával. De ugy gondolom én azt nem bírnám.

Lehet kicsit érthetetlenül fogalmaztam, csak kavarognak bennem az érzések.

Mit gondoltok? Mi a baj velem?

25/N


2011. szept. 26. 23:01
1 2 3
 1/29 Solarian ***** válasza:
Semmi. Mindenki másféle embereket szeret.
2011. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bizonyára egy normális pasi mellett halálra unnád magad. Nincs ezzel gond, hogy a f@sztatisznyákra buksz csak annak semmi értelme...
2011. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus hülye nő vagy, akinek az kell, hogy meglalázzák, leszarják és kihasználják, mert azt hiszi, hogy majd mellette megváltozik az illető. Persze pofátlanul azt hazudják, hogy nekik egy kedves, értelmes, szerető férfi kell. Elég szomorú, hogy még 25 évesen is itt tartasz, de legalább rájöttél, hogy ez nem jó.
2011. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy
2011. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 krvua ***** válasza:
0%

makkomra te kisriiiibi!

irj privit!

2011. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

mazochizmus...


amúgy meg a nőstények (igen az embereknél is) az alfahímek után vonzódnak és egy BADBOY általában alfa.

Én is folyamatosan próbálok azzá válni, könyvet is olvastam hogy lehetnék badboy :P És működik fejlődök!


F18

2011. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Dehogy írok privibe!!!
2011. szept. 26. 23:07
 8/29 A kérdező kommentje:
Eddig nem sokra mentem a válaszaitokkal...valaki?!?
2011. szept. 26. 23:09
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerösöm

de inkább nemszeretném ismerni mert lefáraszt a válogatása

ha valaki megaláz azt gyülölöm még ha szerettem is elötte

ez nagyon no comment...

2011. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Ellentétek vonzzák egymást. Tiltott gyümölcs, nőből vagy. Természetes.
2011. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!