Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 11 (lány) évesen öngyilkos?

11 (lány) évesen öngyilkos?

Figyelt kérdés

Apám 4 éve megcsalta Anyukámat 2 nővel.Anya a 2. házassága és az 1.-ből van egy 22 éves lány.Egy dög az a lány:csak akkor keresi fel apát ha pénz kell.Ekkor kap 50.000Ft-ot és kussol 2 hónapig.Aztán megint pénz stb.....Aztán a beteg nagyijától is csak pénzt kér, de cserébe még egy puszit sem kapott a mamánk.

Apa meg csak védi őt,velünk meg mindenért ordít.Van még 2000 más bajom.Fontolgatom az öngyilkosságot.


2011. márc. 6. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

hová fajult ez a világ... milyen problémái lehetnek egy 11 éves kislánynak, amiért azt hiszi, hogy felesleges tovább élnie? ez egyszerűen szánalmas.

--------------------------------------

a problémákat megoldani kell, nem menekülni előlük.

2011. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért kedves első,de arról nem a lány tehet,hogy az apja egy barom...Emiatt ne legyél öngyilkos,nem lenne tőle semmi jobb,hidd el...ugyanúgy folytatódna az egész...Apukád tudja,hogy tudod?
2011. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Arra válaszolj mivel lesz jobb, ha te öngyilkos leszel? Semmivel. Az apád ugyanakkora barom lesz, a dög lány ugyanakkora dög lesz mint eddig, sőt anyukád még szarabbul élne mint eddig. Ráadásul meghalni nem lehet kellemes érzés. Én nem próbálnám ki.
2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
"Nem az az erős, aki meg mer halni, hanem aki ki mer állni az élete mellett."
2011. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 haggyámán ***** válasza:
27%
Hah, ha csak ennyi problémám lenne milyen víg lenne az életem.. :)
2011. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Öngyilkosság 11 évesen? Problémamegoldásból egyes!
2011. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

1: Ha komolyan gondolnád (szerintem) nem írtál volna ide ki egy kérdést.

2: Mit vársz tőlünk, bálaszoloktól, akiknek lehet, hogy még rosszabb a helyzete, mint neked? Bele gondoltál, hogy az embernek vannak nagyobb bajai is? Azt várod, hogy valaki azt mondja Ne öld meg magad! Más meg oké menj fogj egy kést. Szerintem te nem érted az egész életet - és megpróbálhatnád valamivel javítani a helyzetet!

És ahogy előttem is írták, meghalsz miben lenne jobb? Szerintem, ne haragudj, de gyáva vagy, és Nem tudod mit tegyél, azért írtad ki ezt a kérdést. Hát, inkább tanácsot kérhettél volna, nem pedig ezt kéne csinálnod...

és akkor válaszolok az igazi, nagyon fontos kérdésedre: NE ÖLD MEG MAGAD

2011. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Inkább azért tegyél(tanulj), hogy ne legyél az ilyenekre utalva, hogy független lehess. Jobb megoldás szerintem...
2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Öld meg magad. Úgysem mered, kis porbafingó.
2011. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden KEDVES válaszolónak!
2011. márc. 7. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!