Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek emos? (kérdés...

Hogy legyek emos? (kérdés rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
az a szitu hogy eddig életvidám lány voltam de széppen lassan elmegy az életkedvem és már nem érzem magam jól a bőrömbe ehez sokmindenközrejátszik de szerintem 1-2 év és jobb lesz !hogy legyek emos úgy éezem akkor megint jól érezném magam aa bőrömben !
2011. márc. 7. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább azért tegyél, hogy jól érezd magadat egy normális lányként.
2011. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
itt csak az abaj hog yezt most nem tudom megvalósitan i ! akár hog y is probálom !
2011. márc. 7. 19:25
 3/10 A kérdező kommentje:
mindegy
2011. márc. 7. 19:33
 4/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
hordj fekete ruhákat, sminkeld ki úgy magad hogy anyád se ismerjen rád és sok zselével állítsd össze vissza fel a hajaad :D és fersd be feketére :D jah és halgass emós zenéket :D de a leg egyszerübb ha összehaverkodsz egy emóssal és ő megmondja hogyan lehetsz az..:D
2011. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vágd fel az ereidet és nézd, ahogy szétfolyik a parkettán. Mi a francnak kell egy ilyen -főleg- lejárt divatot követni? Annyi eszed van, mint egy zsák krumplinak, már ne haragudj, de inkább vigyél az életedbe pozitív élményeket, mint hogy te is ekkora divatszennyé válj...

Lehet, bunkó vagyok, meg minden, nyugodtan könyveljetek el annak, viszont neked is lehetne annyi sütnivalód, amiket leírtam... Mire jó ez? Semmire. Divat az egész... a hullaházak járnak jobban...

Te dolgod...

2011. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Alakítsd ki az egyéniséged. vegyél néhány emo cuccot, aztán ha nem jön be, kezdj el mással kombinálni:D:D attól még, hogy szar a közérzeted, nem kell teljes stílust váltani, inkább keresd meg önmagad!
2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is kirobalnam az emos eletet. szar az eletem. eleg ronda is vagyok, a kockasagon kivul semmihez nem ertek, a tobbiek leneznek. mar tobbszor gondolkoztam hogy ongyilkos leszek, tudom hogy a halalbol meg senki sem tert vissza de ennel csak jobb lehet...



15/f

2012. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hülye lúzerek inkább keressetek valami értelmes dolgot az önsajnaltatas vagy a kockulas helyett, csak magatokak hibaztathatjatok azért ha xar az eletetek. Bocs ha bunkó voltam de ez az igazság !
2012. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
5ös válaszolónak! Attól még hogy te nem vagy emo nem kell leszólni és lehet, hogy neked kiment a divatból de másoknak nem. ez van!
2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#5 az h emo vagy kvára nem arról szól h felvágod az eredet, és egyébkent emonak születni kell:P nagyon sokan azt hiszik h emo=feketében járo depressziós, pedig nagyon nem erről szól...
2019. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!