Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy másnak a gondolatait közölted egy beszélgetésben, "loptad el", mert nem jutott semmi az eszedbe, nem volt véleményed egy adott témáról?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben, hogy vágjátok ki magatokat?
2011. márc. 8. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetésben nem szoktam ilyet, mert én szinte mindenről tudok beszélni. :)


A vigasztalós, együttérzős szövegek meg sztem mindenkinek klisé...

2011. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, sokszor. Ezzel nincs probléma, mindenki 'el les' dolgokat másik embertől, és felhasználja a saját céljaira.

19/F

2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy azért mondod, mert tetszik, megértetted és teljesen elfogadod, hanem nem is érted, fogalmad sincs, hogy mennyire lehet igaz, csak momentán nem jutott az eszedbe jobb, de mindenképpen mondanod kellett valamit. Így értem.
2011. márc. 8. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez így is teljesen normális. Nem kell kivágni magad ez alól a helyzet alól. Eszedbe jut valami, akkor mondod, akkor is ha fogalmad sincs arról, hogy mit mondasz.

Maradhatsz csöndben, ha a kérdés a te személyedhez irányul, akkor meg azt mondod, hogy nincs ötletem stb. De mint már mondtam ez teljesen természetes emberi szokás.

2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Olga néni ***** válasza:
Felnőtt politikusoknál mindennapos eset.
2011. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ln ilyenkor mindig megjelölöm a forrást: egy ismerősöm ezt meg ezt mondta stb.
2011. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel elég sok dologról tökéletesen máshogy gondolkodom mint az emberek 98%-a, ezért gyakran mondok olyanokat amit valahol máshol hallottam hasonló helyzetben. Meg amikor vigasztalni/együtt érezni kell valakivel, akkor pl. könyvekből, vagy filmekből ellesett dolgokat mondok, mivel az nekem sosem ment magamtól.
2011. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!