Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak engem zavar hogyha...

Csak engem zavar hogyha valaki egy msn-beszélgetésben sokszor használja azt a fejet hogy "xd"?

Figyelt kérdés
azért idegesít mert olyan lekezelő.:(
2010. szept. 7. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
nyugi, nem vagy egyedül, engem is idegesít, meg az is amikor olyan rövidítést használnak amiről azt sem tudom hogy mit jelent
2010. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Engem általában nem zavar, mert viszonylag értelmes emberekkel beszélgetek csak MSN-en, de ha valaki még arra is képes ikszdét írni, hogy például eltörött a karja-lába, és fél évig ágyhoz van kötve, meg ilyenek, az kiakaszt... a szomorú, rossz, vagy komoly dolgokhoz egyáltalán nem illik. Mindenből viccet csinálnak...
2010. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én sokszor használom,de már próbálok leszokni róla,mert akikkel dumálok ők nem sokszor raknak,és gondolom zavarhatja őket,hogy én igen. Régebben minden mondatom után mosolygós fejet raktam,gyakorlatilag pont helyett használtam.
2010. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen az engem is zavar kicsit lekezelő főleg ha egy kicsit kinos titkot mondok el neki és megértést várok erre csak xd-t kapok.

remélem érthetően fogalmaztam

2010. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen érthetően fogalmaztál.:D én pedig még most is mindenhova :D-t rakok, és zavar hogyha az, aki régen ugyanezt csinálta márcsak xd-zik.:( mert az xD-vel nincs bajom, de a Xd és a xd nagyon idegesít.:D
2010. szept. 7. 16:47
 6/21 anonim ***** válasza:
nem úgy kell ezt felfogni mint az "iksz déé"-t hanem úgy hogy nevetségesnek találta azt amit mondasz:)
2010. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ez a problémám b*szod.:D ha válaszolok valamire, komolyan, amit ráadásul Ő tett fel akkor ne találja már nevetségesnek..:D
2010. szept. 7. 16:50
 8/21 A kérdező kommentje:
mármint egy kérdésre amit ő tett fel.
2010. szept. 7. 16:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem az is idegesít, hogy minden mondat után ott van, meg az is, hogy nem figyelnek, hogyan használják. Mert ugye xD, vagyis oldalra fordítva csukott szem, vigyorgó száj. Ellenben az "xd"-nél már a száj inkább lefelé konyul, és nem nevet, hanem csalódott. Ami még zavar, amikor valaki egy csöppet sem vicces dologra azt mondja, hogy lol. Főleg, ha élőszóban mondja. Még egy, a -_- használata. Sokan használják, és azt sem tudják, mit jelent, vagy honnan ered, minden mondat végén ott van. pedig az eredete az animékből van, de az eredeti forma a -_-'. Ott a "csepp" is. Bocs, hogy sokat szövegeltem, egyszerűen kijött belőlem.
2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
rádjött a szófosás.:D az én környezetemben szerencsére a -_-'-t jól használják, de a "d" és a "D" közti külömbségben igazad van.
2010. szept. 7. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!