Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy én is részt...

Mit tegyek, hogy én is részt vegyek a beszélgetésben?

Figyelt kérdés

Sokszor azon kapom magam ha nagyobb társaságban vagyok,hogy csak ülök némám,és hallgatom a többieket,meg mosolygok,olyan mintha egy külső szemlélő lennék,mintha ülnék a moziban:))Sajnos már eléggé megszoktam ezt,főleg,hogy sokszor magamban konstatálom az eseményeket,vagy csak magamnak elmondom amit gondolok,amit ki kéne mondani.Hogyan változtathatnék ezen?:))

17/L


2011. júl. 13. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pontosan, mintha engem írtál volna le.

Nálam ez idővel valahogy magától megoldódott.

22/l

2011. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok. Mondják is mindig, hogy bírnak, de olyan csendes vagyok. Én is csak mintha kívülről figyelném az eseményeket. Mondjuk én azért, mert mindig elhitetem magammal, hogy rám ott nincs szükség, nem akarom megzavarni a társalgást, biztos nem akarják ők sem és haragudnának rám.:D
2011. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Főleg a második válaszolóval egyezünk..:(

15/L

2011. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na egyre többen leszünk, most már találjunk ki valamit, mit lehetne ezzel kezdeni!:D
2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor még én is csatlakozom:D nálam is ez van, szinte "belémfagy" a szó...:S nem tudok sokszor mit mondani, vagy ha tudnék, vmiért nem merem mondani...nemjóez...vki tényleg írhatna pár ötletet, hogy aktívabban vegyünk részt a beszélgetésekben:)
2011. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"vagy csak magamnak elmondom amit gondolok,amit ki kéne mondani"

igen, nem csak gondolni kéne, hanem mondani is

2011. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hali!

Csatlakozom én is...Én vagy nem tudok hozzászólni az aktuális témához, vagy nem tudok :( Csak lesek kik a fejemből :(((((((((

Amúgy valaki írhatna valami ötletet, mit tehetnénk, nemde? :)

2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát ilyen mindenkinek szokott lenni, akinek nem kisugárzó a személyisége. Velem is volt néha ilyen. Első feladat, hogy fogadd el, hogy csendes vagy. Második, hogy amikor kettesben vagy valakivel, beszéltesd, vagy beszélj neki magadról, hogy szokja a hangod, és így nem idegenként fogsz mások közé kapcsolódni. Harmadrészt, elején próbálj meg "unalmasan, jellegtelenül" hozzászólni. Pl valaki mesél valamit, és MONDD KI, hogy egyetértesz: ja, aha, van rá sok szó:D. Ez mind-mind felold. Viszont a figyelem megragadását nem lehet tanítani.
2011. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végre egy hasznosnak mondható hozzászólás :D Köszönjük!
2011. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg kösz! Ezt megfogadom! Amúgy fején találtad a szöget. Az a bajom, hogy nem igen köti le a figyelmem a társalgás.

-.-

2011. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!