Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a baj? Ok nélkül...

Mi lehet a baj? Ok nélkül vagyok szomorú.

Figyelt kérdés

Hirtelen ok nélkül leszek szomorú. A barátaim segítenének, de én csak ellököm őket magamtól. Valamiért azt hiszem, jobb nekem egyedül, pedig ezzel csak rosszabb lesz. Úgy érzem, mindenkinek a terhére vagyok, nemcsak azért, mert ilyenkor nem tudnak velem mit kezdeni, hanem így utólag visszagondolva máskor is mindig.. (amikor jól vagyok, sosem érzem így,sőt biztos vagyok benne h ez nem így van). Feleslegesnek érzem magam és nem hiszem h bármit is sikerrel megcsinálhatok (tanulás, ház körüli teendők.. stb.)Nem értem mitől változhat meg ilyen hirtelen a hangulatom és sajnos nem tudom, mit tehetnék ellene. Kezdek félni, mert van, hogy már halálvágyam is van. Ha tudtok erre valamit, kérlek segítsetek!

Köszönöm

18L


2011. júl. 8. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nem szabad egy helyben ülni és "siránkozni". Ha túl sok időd van a filózásra, szomorkodásra, meg lesz az eredménye lelkileg.. De egyben szerintem nem csinálsz semmi olyat amitől sikerélményed lenne, talán ez is lehangoltsághoz vezet. Szóval foglald el magad, és élj aktív életet! Meg kell találnod azt amiben jó vagy, és ami a te világod, és akkor mindent színesebben látsz, az emberekben sem a nyűgöt. Nem szabad csak várni a csodára!
2011. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha ezeket mondogatod, depis is leszel... Amit mondassz az lesz!! Keress az életedben apró pozitív dolgokat... Minek örülsz mostanában? Mire vársz? Nyár? Barátok? Nyaralás? van háziállatod? foglalkozz Vele többet.. Chatelj, ott is lehet barátot szerezni.. Én a férjemet is ott ismertem meg 7éve és imádom! Nézd magad jól meg,.. Vmi biztos nagyon szép.. Örülj annak, h milyen szép a szemed, a kezed, stb.. Szóval direktbe keress pozitív dolgokat magadon/magad körül, stb és ezeket mondogasd és azokat amiket el szeretnél érni, amilyenné válni akarsz és meglesz!! Csak tudd, h meglesz és akkor úgy is lesz!!! Sok sikert!!! Jah és nézz körül, h hány embernek van sokkal rosszabb sora, mint Neked és jobb kedved is lesz!!!
2011. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!