Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, úgy érzem hogy...

Mit csináljak, úgy érzem hogy a tanulás ellenére sem tudok, ha lehet így fogalmazni?

Figyelt kérdés

általános iskolában kb 6.-ig semmi bajom nem volt a világgal, most meg se barátaim csak néhány, de úgyérzem semmi nincs az életembe ami igazán boldoggá tesz..

kb fél éve elkezdtem freerunozni ,na most azzal nagyon el vagyok ,de azt nem csinálhatom egész nap.


általános iskolába én voltam a legjobb szinte matekból ,de tényleg,nem is kellett otthon tanulnom, tehát nem volt olyan dolog amit órán ne értettem volna meg, most meg 17 évesen addig fajult a dolog hogy matektanárhoz járok és így is kb 2.3-ra állok matekból, nagyon nagyon rühhellem a matektanárom ,egyesek szerint jó fej, de én csak ellenszenvet érzek iránta, azt érzem hogy nem tanít csak kéri az anyagot amit nem tanított meg..


a héten két 1-est is kaptam matekból és mostmár elegem van hogy napi 1-2 órát rászánok ,és ez az eredmény ,el megy az életkedvem is tőle


és ez a semmi önbizalom ami úrrá lesz rajtam ilyenkor..áá de rossz


17F


2011. márc. 10. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Az ellenszenv, lehet h nő és tetszik neked? csak magadnak sem mered bevallani. És az nem is ellenszenv csak az, hogy tetszik.


De4 ha nem érted meg a feladatokat, akkor kérd meg, hogy magyarázza el másképpen, hátha úgy megérted. Órán a többiekkel sokkal könnyebb megtanulni, megérteni min t suli után a külön matektanárnál, mikor már kimerültél az iskolában. Szóval csak hajrá a tanárodtól kérj segítséget. Bátran!

2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!