Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindennek van jelentősége az...

Mindennek van jelentősége az ember élete során?

Figyelt kérdés
Események,találkozások,???
2011. márc. 10. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mindennek
2011. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az túlzás azért hogy mindennek... Szerintem annak van jelentősége, amiről az ember úgy érzi hogy van..
2011. márc. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Egyik nap ültem a 6-os villamoson és ugye elég sűrűn jár. Egy ideje már a megállóba álltunk pillanatokon belül indulnia kellett volna. ÉS akkor megláttam egy nőt, mindkét kezében szatyrok egy üzletből sietett ki kb. 15 méterre pont pirosat kaptak a kocsik, így a Nő rögtön a butiktól át futhatott a villamoshoz. A villamos még mindig nem indult, a nőnek a szatyrai miatt kis kerülőt kellett tennie a korlátoknál, felszállt a villamosra, becsukódott az ajtó és indult is.

Amikor köztudott, hogy a 4-es 6-os nem vár meg senkit mivel 3 percenként jár (kb).

A nő velem szemben állt meg, folyton pakolgatta a szatyrait és sűrűn tekintett az órájára. Nem volt nehéz rájönni sietett a végállomáson ő volt az első aki leszállt és csak suhant előre.

Nos ekkor rájöttem nincsenek véletlenek, és mindennek van jelentősége! Ha egy picit jobban oda figyelnénk a körülöttünk zajló eseményekre és tényleg nyitott szemmel járnánk észre vennénk, hogy semmi sem történik véletlenül és mindennek megvan a jelentése.

2011. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben én is egyre jobban kezdek hinni...pl anyu mesélte valamelyik nap, hogy kiskoromban egy télen amikor nagyon nagy hó volt, álltam az ajtó előtt, és néztem ahogy apu lapátolja a havat...aztán hirtelen valamiért berohantam a házba, és abban a pillanatban a tetőről lezúdult az összes hó...ha ott állok, most nem tudnék ide írni....de szerintem nekem van valami feladatom is, mert koraszülött voltam, és az orvosok kerek-perec megmondták hogy nem fogom túlélni a dolgot..most pedig itt vagyok makk egészségesen :) lehet hogy túlzás, ki hogy látja, de valami miatt nem tudnak olyan könnyen elsöpörni... :D
2011. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!