Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki visszafogott volt, de. (lent részletek)?

Figyelt kérdés

Egy csendes, okos lány volt. Mostanra a sok atrocitás, szemétkedés, csúfolódás, rossz dolgok hatására gonosz lett, és folyamatosan azon töpreng, kit hogyan bosszulhatna meg, mert tönkretették az életét, és ezt vissza fogják kapni. Mindent meg fog tenni, hogy tönkretegye őket.

Mit gondoltok erről?

Ti is ugyanezt tennétek?


2011. márc. 12. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

van egy mondás h mindenki elnyeri méltó büntetését.

de a biblia is arra tanít h szemet szemért.:)

2011. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
te lennél az?
2011. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
itt a szituáció a fontos, nem a Ki.
2011. márc. 12. 19:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Okosabb, mint például magát vagdosni. Forduljon csak azok ellen, akik hibásak.
2011. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Csendes?...inkább sunyi. Ismerek én is ilyen embereket. Még ha nem is tetszik neki semmi akkor sem szól egy szót sem. Csak hallgat. Nem tudod, hogy milyen baja van, oszt egyszer csak jól kib.szik veled. Na én az ilyeneket messziről kerülöm.

Tönkretették az életét?...ha felszólalt volna akkor amikor kellett volna akkor szerintem nem is lenne ekkora tragédia. Egyszerűen puliszka. Nem szabad nagy szájúnak sem lenni, de a túlzott csendesség is idegesítő.

2011. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom, hogy a csendes és a sunyi mióta jelenti ugyanazt.

Ha valaki nem hivalkodó természetű, attól még nem sunyi.

2. Vannak erőszakos emberek, akiket nem lehet leállítani, mert falkában támadnak, egyedül meg nyuszik, és ha szól az ember, egyre csak többen és többen akarják az 'áldozat' 'skalpját'.

2011. márc. 12. 19:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így leírva pont olyan, mint egy bugyuta tinifilm alaptörténete.

Ezeken a dolgokon valahogy túl kell lépni, nem pedig bosszút forralni. Engem is állandóan csak csesztetni bírtak, de ha így kb. 10 év távlatából visszatekintek, az én hibám is volt, mert sosem voltam igazán nyitott mások felé. Persze ők is hibásak, de egy gyerek sem azért csúfolja a másikat, hogy szánt szándékkal tönkretegye az életét. Talán komplexusa van, így akarja megmutatni a többieknek, hogy hatalma van stb... Ha én most elkezdenék az akkori osztálytársaimon bosszút állni, akkor kb. magamat tenném nevetségessé, mert azóta már felnőttünk, megváltoztunk.

Ha csak azon fogsz rágódni, hogy ki hogy szúrt ki veled, akkor nagyon besavanyodott leszel. Próbáld meg elkerülni őket, és keress barátokat. "Állj bosszút" úgy, hogy megmutatod, nem volt igazuk, értékes ember vagy. Tanulj, sportolj, ebben légy kiemelkedő.

2011. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18 éves ember már nem tini. Nem általános iskolás gyerekekről van szó.
2011. márc. 12. 19:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még az. És nem írtad ki a korodat, nekem a leírásból az jött le, hogy 12-14 körül lehetsz.
2011. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
lol, engem is csúfoltak, mert nagyon visszahúzódó voltam. a szüneteket a wc-ben töltöttem sírva. aztán rájöttem, hogy mi a faszt törődöm én velük? azt gondolnak rólam, amit akarnak, nem az ilyen kis senkiknek kell megfelelni.
2011. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!