Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki visszafogott volt, de. (lent részletek)?

Figyelt kérdés

Egy csendes, okos lány volt. Mostanra a sok atrocitás, szemétkedés, csúfolódás, rossz dolgok hatására gonosz lett, és folyamatosan azon töpreng, kit hogyan bosszulhatna meg, mert tönkretették az életét, és ezt vissza fogják kapni. Mindent meg fog tenni, hogy tönkretegye őket.

Mit gondoltok erről?

Ti is ugyanezt tennétek?


2011. márc. 12. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem gondolok, hasonló vagyok valamilyen szinten , bár azért nem teljesen de sok éves szemétkedés és csúfolódás elég rosszat tesz egy alapból érzelmes ember lelkével
2011. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha tényleg nagyon kiszúrtak vele mindig , akkor nem csodálkozok hogy bosszúra éhes.

aki meg azt írta, hogy minden csendes ilyen sunyi az egy h.yüleség. és az ok arra, hogy ha valaki másmilyen (csendes visszahúzodó ) akkor csúfolni kell őt, meg kirekeszteni? mert szerintem nem.

2011. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És a bibliában azt is tanítják, hogy ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel.

A szemet szemért elv az szerintem kicsinyes.

14 éves voltam, tinédzser korom tejében. Tönkre tettek, kisemmiztek, porig aláztak. Egy apró városba élek, minden fiatal ismert, kedvelt és a legtöbb "menő" lánynak titulált. Rengeteg baráttal áldott meg a jó Isten. De ahogy az a mesékbe lenni szokott, a rengeteg barát mind mind 1 kivételével ellenem fordult. 2 lánytól pattant ki az egész, akik féltékenyek voltak rám, hogy a semmiből egy elismert mindenki barátnője lettem.Fél éven át kutyulták körülöttem a kakit. Se barátom, se ismerősöm, se senkim nem maradt. Az utcán senki se köszönt, mindennek elvoltam hordva. De új suli (középiskola) és a 2 lány közül az egyik az évfolyam társam lett. A tanév első hetében már az iskola negyede úgy nézett rám mint a véres rongyra.

Minden reggel fél órával előbb keltem, és sírtam indulás előtt, miután haza értem egészen addig míg le nem feküdtem. 10 kilót híztam a bánatom evésbe fojtása miatt.

2 év kellett hogy felépüljek, hogy újra betöltse valami a testemet, mivel a lelkem teljesen megsemmisült.

Aztán fél éven át manipuláltam minden körülöttem lévő embert. És 1,5 évig mindenkivel megetettem egy teljes álarcot egy mesterséges kisugárzást.

Nos az a kis szekta még mindig megvan a városba, akik ki nem állhatnak de félnek tőlem. Ugyanis minden titkuk itt van a fejemben, a barátaikat körbehálóztam, és minden nap mosolygok rájuk, integetek nekik, néha megállítom őket és megkérdezem tőlük hogy vannak.


Mindenki arra számít, hogy szemet szemért. Mikor fogok szart keverni, de én tökéletesen az ellentétét csinálom. Információt gyűjtök róluk, tudom mi igaz és mi nem amiket magukról állítanak. 1 szó és tönkre tehtem az életüket úgy ahogy ők tették velem. Én pedig csak mosolygok és evvel minden nap tudatom velük, hogy felettük állok!

Sok energiát igényel, és iszonyatosan sok színészkedést, sok terhet is. De amikor minden nap látom a tekintetükben a félelmet és a zavartságot. Ez minden erőfeszítést megér. NEm bosszú, csak elégtétel.

4 évbe telt rendbe hoznom magam, elveszettem a tinédzserkorom legszebb éveit, szóval minden jogom megvan arra, hogy manipuláljam az érzéseiket és emberi kapcsolataikat.

2011. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Nem olvastam végig a leírt válaszokat, szóval lehet, hogy ugyanazt fogom írni, amit már le írtak előtte, ezesetben bocsánat!

Szóval, szerintem nem kellene a bosszúval foglalkozni, inkább azzal foglalkozz, hogy saját életed meg könnyítsd, jobbá tedd, a bosszú pedig nem megoldás erre, még ha annak is tűnik. Aki meg tudott változni, az újra meg tud változni, és újra jó tud lenni, és remélem, hogy így lesz! :)

Remélem, hogy segítettem, sok sikert!

18f

2011. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!