Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni egy barátomat úgy, hogy nem csinálok semmit? 17/f

Figyelt kérdés

Én nem rontottam el semmit és várom, hogy ő lépjen valamit, de nem nagyon tesz.

Röviden annyi, hogy egyáltalán nem keresett 2 hónapig mindig csak én. Telón ha kerestem nem vette fel és vissza se hívott. 1x elértem mondta, hogy majd találkozunk, de utána se keresett. Én írtam neki üzenetet, hogy ez engem nagyon zavar és bocsánatot kért, és hülye kifogásokat mondott. Én kevésnek találtam a bocsánatkérést. Mert szerintem 2 hónapnyi bujkálás után nem azt kéne mondani, hogy bocs. Mert maradna minden ugyanúgy úgy érzem.


2011. márc. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ne is haragudj meg de ezek után még kell neked az a fiú h le se sz*r magyarán ?Oo" hát én a helyedbe olyat keresnék aki megérdemel és nem olyat akinek nem kelllek :/
2011. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

lány...

Hát én ilyen vagyok... nem tudom elfelejteni a sok jót.

2011. márc. 12. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem csinálsz semmit? Hát várjál akkor ha nem vagy képes érte tenni semmit. Mit akarsz, hogy minden az öledbe hulljon?? Hát neked nagy csalódás lesz az életed.
2011. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, én inkább ott hagytam... van nekem is elég bajom nem akartam h még vele is szarakodjak folyton,ha nem akar velem lenni akkor nem kell és szerintem ezzel még én jártam jól..

lehet hogy neked is elkéne inkább engedned,akár milyen nehéz is...

2011. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én biztos, hogy nem fogok tenni semmit... és nem is zavar ha többet nem leszünk jóba. Csak sokkal jobb lenne ha magához térne.
2011. márc. 13. 11:11
 6/7 BaKs válasza:
Ha nem teszel semmit, akkor nem változik semmi, és ne akard megjavítani, mert lehet annál jobban elcseszed. Amúgy meg minek tetted fel a kérdést, ha az sem zavar, hogyha nem békültök ki?
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert jobb lenne ha kibékülnénk. mondjuk igazad van, mert azt nem tudom befolyásolni, hogy ő mit csinál.
2011. márc. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!