Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? A haveromnak...

Mit csináljak? A haveromnak higyjek vagy a barátomnak? A havert több ideje ismerem, de a barátomat meg nagyon szeretem és több dolgot tudok róla!

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval akit nagyon szeretek és az egyik haverom mondott pár dolgot hogy a barátom akart velem szakítani és hogy mondott pár rossz dolgot rólam és megkérdeztem a pasimtól hogy ez igaz-e és rögtön kitalálta hogy ki mondta kiderült hogy ez mind nem igaz csak az h szakítani akart velem mert nem foglalkoztam vele sokat és most félek hogy a haverommal csúnyán össze fog veszni a barátom és nem akarok nekik rosszat!Mit csináljak?
2011. júl. 5. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
a haveroddal ne foglalkoz ha ilyen kis köcsög
2011. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
ivartalanisd őket állatoknál beszokott válni
2011. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez bizony nehéz kérdés.
2011. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd rájuk. Majd megvitatják egymással, hogy ki hazudott és mit.


Egyébként szerintem a következő hozzáállás a helyes: vedd figyelembe, amit a haverod mond, de inkább a barátodnak higgy, amíg nem válik nyilvánvalóvá, hogy a haverodnak van igaza. A bizalom fontos egy párkapcsolatban, anélkül gyakran halálra van ítélve.


Mondjuk mindez függ attól is, hogy mennyire tartod megbízhatónak a barátodat, illetve a haverodat. De ezt már csak te tudhatod.

2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%

A haverkád csak le akarja rombolni a köztetek lévő kapcsolatot, buta vagy, ha nem látod át.


A haver csak haver, de nem egy barát.


http://www.youtube.com/watch?v=p1ruZtY8ynk


A haverod kárt akar tenni neked és a barátodnak, ne vágd magad alatt a fát, ne keressétek egymást.

2011. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!