Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Intelligens vagyok (mondják...

Intelligens vagyok (mondják is) csak nem elég művelt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valóban érdekelne hogyan lehet olyan átfogó ismeretanyagra szert tenni, ami tényleg kompetensé tesz ,vagy legalább nem teljesen laikussá. Akár mit olvasok, vagy tanulok ,utánanézek dolgoknak ,újra és újra előjön hogy fontos szitukban simán zavarba hozható vagyok.

És ez -zavar.-.


(Azt pedig ne írja senki, hogy ha nem vagyok művelt intelligens se ,mert akkor annak fogalom értelmezési problémái vannak,én pedig nem a kiírásom első felén akarok vitatkozni bárkivel is . :))

Köszike mindenikek.


Írjatok!


2011. márc. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tájékozódj és kérdezz minél többet.
2011. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass minél többet és több dologról. Amit olvasol,azt jegyezd is meg! De nézhetsz tudományos,művészeti stb. filmeket is.
2011. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Outlaw23 válasza:
Kérdezz, mindig kérdezz... kérdezni soha nem szégyen, mert abból tanulsz. Ha nem ismersz egy szót, keress rá, írd le mit jelent ( nem csak olvasd el, írd le !! ), akkor megjegyzed majd.. én így tanultam több100 idegen szót. És olvass, de ne kategorizálva, hanem mindent.
2011. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni. Komolyan mondom. Így nehezen vesz bárki is komolyan, bizonygathatod akárhogyan is, hogy intelligens vagy.
2011. márc. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem találtam semmi komolyabb elírást ,de rengeteg hozzád hasonló van ' kákán is gordiuszit' komplexussal.(Ja hogy érdemben nem tudsz hozzászólni csak kötözködni az nem baj ?!)Inkább a saját életet bogozgasd ,és menj helyesírás szakértőnek ha az tesz boldoggá.Ez itt nem a disszertációm fóruma ,ha ott szólnál a vesszőhibáért az rendben is lenne.


A többieknek köszönöm!!

2011. márc. 14. 04:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass és készíts jegyzeteket egy kis noteszbe! :)
2011. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Megfigyeltem hogy direkt idegen szavakat teszel az "írásaidba". Ezzel akarod bebizonyítani hogy te tényleg intelligens vagy? Hát drága, ebből csak annyi jön le fel akarsz vágni a tudásoddal. Azt tudom tanácsolni hogy olvass k*rva sokat, beszélgess még többet, és ne akard mindenképpen bebizonyítani hogy intelligens vagy.
2011. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!