Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják, hogy nem engedek...

Azt mondják, hogy nem engedek egy pasit sem a közelembe?

Figyelt kérdés

Talán félek is egy kicsit hogy csúnyácska fiú jön oda hozzám, és nem merek flörtölni senkivel és nem vagyok nyitott és már a barátnőim is észrevették...

Nem tudom hogy mit tegyek ilyen téren?

És nincs is önbizalmam :( félek hogy senkinek sem tetszem, ezért sem merek flörtölni...


2011. okt. 26. 20:15
 1/4 cathilina ***** válasza:

Én sem engedek, mégis jönnek. A legközelebbit elküldöm hozzád.

A viccet félretéve, nem vagy egyedül. Viszont a kérdésedből kiderül, hogy ezen változtatni szeretnél. Mi lenne, ha kezdetben csak mosolyognál az emberekre? Nem nehéz, és nagy előrelépés lehet.

2011. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kemény dió. Anno volt egy önbizalomhiányos haverom, szegénynek bármit tanácsolhattam, nem tudta legyözni magában a gyengeségeit. Minden rajtad múlik. Erösitsd magadban a pozitiv tulajdonságaid, hitesd el magaddal,h jó és szép vagy. Tudom nagyon nehéz, de csak igy tudod az önbizalmad megerösiteni. És tudd meg, nem az számit h nézel ki, hanem h te mit gondolsz magadról:) Fel a fejjel!
2011. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Hát nem hiszem, hogy szép vagyok, hisz nem volt eddig egy barátom se. (erős önbizalomhiány miatt gondolom)

Én szeretnék egy pasit, csak 'nem jönnek', szerintem azért mert nem vagyok szép...:(

és ha valakinek tetszem, az a fiú is csúnya...:(

18/L

2011. okt. 27. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
képet küldenél?
2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!