Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenre ráhúznak valami...

Mindenre ráhúznak valami stílust, ezért már nem merek úgy öltözni ahogy akarok, meg ami tetszik! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon irritál, hogy van eza dolog, eza szubkultúra-stílus dolog...

Egyszer azt kiáltják utánam hogy büdös punk, aztán másnap meg olyat hallok hogy b*zi emó, aztán meg már k*csög rokker...kikészitö!!

De nem is az a lényeg, hanem hogy a skinheadek a punkokat utálják a punkok az emókat az emók meg felvágják az ereiket.Egyik irányzattal sem jövök ki maradéktalanul. És engem annyira hidegen hagy ezaz egész dolog, és irritál hogy valaki azért néz rám negatív szemmel mert ennek/ annak néz.

Mért nem lehet az ember csak simán saját magam??


2011. márc. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyenekkel. Öltözködj úgy, hogy neked jól esik, meg tetszik. :) Akinek nem tetszik, az meg elfordul, és nem néz rád és kész.
2011. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar.

Én is Rocker vagyok. Itt a politikusok szabnak meg mindent. Az embereket drótón rángatják.

Mindenki életébe beleszólnak: -Ne dohányozz, ne legyél kövér. Holnap már az lesz:-Ne halgass Rock zenét, mert uszító.

Akkor mit csináljon az ember?

2011. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyék az emberek.sz...rd le őket.egyszer beszólt nekem egy diszkós,hogy "nézzétek már,egy skinhead!" narancssárga hosszú hajam volt alányírva,hosszú,alter bőrkabáttal....
2011. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eh.....Xd
2011. márc. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!