Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha megesik velem az, hogy...

Néha megesik velem az, hogy abszolút nem vagyok megelégedve magammal. Csúnyának, kövérnek, butának, szerencsétlennek érzem magam aki mindenre alkalmatlan. Ez normális?

Figyelt kérdés
Veletek is elő szokott ez fordulni?Ti mit tesztek annak érdekében, hogy szépnek lássátok/érezzétek magatokat!?
2010. jún. 15. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt én is írhattam volna:-(.
2010. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is sokszor így érzek:((((
2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz napjai, ha nem túl gyakori, akkor ne aggódj.
2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez majdnem mindenkivel megesik. velem havonta párszor az biztos.hiába vagyok ugyanannyi kg-ra és centiméterekben egyik nap dagadt bálnának érzem magam, másik nap meg egy egész jó nőnek. a rosszabb napjaimon próbálok kevesebbet tükörbe nézni és elterelni a figyelmem. néha csak egy jó alvas kell.de a sport is sokat segít ilyenkor.
2010. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel.

Sokszor érzem úgy ,hogy legszívesebben jobb lenne ha most azonnal megszűnnék mintha sose léteztem volna, vagy olyankor azt szeretném ha testet cserélhetnék.

Máskor viszont meg elfogadom magam úgy ahogy vagyok.

Önbizalom hiányom van.Már régóta ,ezt tudom!

Hogy mit csinálok olyankor?Próbálom magam lenyugtatni, hallgatok egy kis zenét, vagy lepihenek és a gondolataimat rendszerezem. Vagy elmegyek vásárolni magamnak!.

Igazából gondolkodtam pszichológuson is,hogy elkéne menni megbeszélni ezeket vele, hátha ő tényleg tudna segíteni, de rájöttem,hogy a probléma én magam vagyok. Magamtól kell rájönni a bennem rejlő "képességeimre". Eddig sajnos nem igazán jöttem rá:(

18.l

2010. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is frusztrált balfék vagyok, részben a környezet is az oka.

Talán a környzeted (párod stb.) biztathatna. Bár a legtöbb férfi önző és örül neki, ha a nőnek nincs önbizalma, jobban lehet rajta uralkodni.

2010. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én semmit nem szoktam csinálni, és a kudarcok csak erősítik ezt az érzést, márpedig mostanában az utóbbi 4-5 évben semmi sem sikerült :S
2010. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!