Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindent...

Miért van az, hogy mindent megbánok? Sajnálom mindenre a pénzt.

Figyelt kérdés
Mindent megveszek, majd visszaviszem a boltban, először tetszik a termék, majd másnap már iszonyat nagy lelkiismeret furdalásom van, hogy ennyiért megvettem és nem tetszik. Mindent visszaviszek mert megbánok 3 napon belül biztosan. Kezd nekem is elegem lenni a családomnak is elege lenni ebből, de egyszerűen nem tudok mit tenni. Mit csináljak????
2010. okt. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Ne vedd meg! Ezek szerint ilyen beállítottságú vagy, amivel semmi baj nincs. Tudod nélkülözni azokat a dolgokat, amik nem feltétlen kellenek. Örülj neki, ez még hasznodra fog válni!
2010. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg gondold meg többször hogy meg szeretnéd-e venni, van-e szükséged rá
2010. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos. Valami nagyon kell, de utána megbánom, hogy miért vettem már megint. De nem értem miért, hát szükségem van rá. Én ugyan nem vittem még vissza semmit, de multkor pont ezen gondolkoztam, hogy milyen indokkal vigyek már vissza 1-2 dolgot.

Pedig nem is veszek drágán dolgokat

2010. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és nem genyaságból mondom! Ök tudnak Az ilyesmiken segíteni.
2010. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindíg azzal, hogy nem jó a méret, szüleim nem engedik. szülinapra vettem vkinek de monta hogy vigyem vissza, leesett egy gomb. stb.
2010. okt. 27. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!