Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha a lányokkal jobban...

Baj ha a lányokkal jobban egyezek, mint a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Mindig csendesebb, kicsit romantikusabb stílusú voltam mint a többi fiú. A lányokkal mindig jobbban egyeztem, mint a fiúkkal és ez most is így van. A legjobb barátom egy velem egykorú lány(kölcsönösen megbízunk teljesen egymásban, de barátok és ennyi, nem is akarunk többet!) Ez szerintetek baj/ ciki? Vannak akik piszkálnak miatta, de szerintem így jobban kiismerhetem a lányokat is. Mi a véleményetek? Csak normális válaszokat! 15/F
2011. márc. 16. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy a fiúk legtöbbje kiközösít és csúfol, nem épp e miatt. Valamint, a legtöbb lányt hamar "megnyerem" és könnyen barátkozok lányokkal.
2011. márc. 16. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem búzálkodsz el akkor egyáltalán nincs vele semmi baj. Így könnyebb lesz a társkeresés is (már ha nem búzálkodsz el). És ha meg tudod védeni magad azoktól akik toszogatnak akkor teljesen rendben van minden.
2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban jövök ki fiúkkal! :)


Amúgy nem baj, ha nem leszek törékeny. És ha nem leszel olyan mint a lányok (sírvafakadnak azért, mert betörik a körmük... oO)

2011. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy búzálkodok, távol álljon tőlem! Kösz a válaszokat
2011. márc. 16. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, szerintem kifejezetten előnyödre fog válni hogy ilyen vagy. A rendes lányok a rendes srácokat szeretik, nem a verekedős nagyszájú nagymenőket. Mert sajnos a legtöbb srác azt hiszi az a menő.
2011. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Baj ha a lányokkal jobban egyezek, mint a fiúkkal?"


Ez önmagában nem baj.


"A lányokkal mindig jobbban egyeztem, mint a fiúkkal és ez most is így van. A legjobb barátom egy velem egykorú lány"


Ezt arra tudod használni, ha okos vagy, hogy közelebbről megismerd a nők gondolkodását, és megtanulj bánni velük. Sok fiúnak ez kimarad, és ez később gondokat okoz nekik.


Arra viszont számíts, hogy később problémáid származhatnak abból, ha kizárólag ilyen barátságaid vannak és teljesen elnőiesedsz. Ugyanis a nők mindig csak a barátnőt fogják látni benned.


Ki kellene alakítanod férfias tulajdonságokat is, mert anélkül a nőknél nem lesz esélyed.

2011. márc. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok... Jelenleg több olyan lány van aki állítása szerint bennem bízik meg a legjobban, és több olyan titkuk van, amit csak velem beszélnek meg, még más lánnyal sem. Azt én is észre vettem, hogy jobban ismerem a lányokat, gondolkodásukat, dolgaikat mint a korosztályom többi fiú tagja. Bár azért néha jól jönne 1-2 igaz fiú barát... :/
2012. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!