Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A lányokkal tiszta gátlásos...

A lányokkal tiszta gátlásos vagyok. Nem jól van ez így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18f pedig jóképű vagyok

faterommal erről nem beszélünk, de mindig kérdezi, hogy miért nincs barátnőm, tán félek a p1nától? :(


2011. okt. 1. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ismerkedj neten.

Akkor talán kicsit feloldódsz, el is mondhatod a lánynak, hogy félős vagy, és kell idő, míg magadhoz térsz.. :)


Legalábbis én biztos elnéző lennék.


16/L

2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vagyis úgy értettem, hogy ha találkoztok, akkor kell idő, míg feloldódsz.
2011. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Én meg az olyan f@aszoktól félek, mint amilyen apád.


17/L

2011. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bánomisén ***** válasza:
79%
Elárulok egy titkot: mi, lányok is ugyanolyan emberek vagyunk, mint ti, srácok. Szeretünk beszélgetni, bulizni, nevetni, meg még ezer más dolgot. Ha így közelítesz, akkor nemcsak szimpatikus leszel a lányoknak, hanem te sem leszel annyira elfogult. Ne erőltesd a csajozást, egyszerűen csak beszélgess, barátkozz, a többi meg majd jön magától :-)
2011. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1. ilyet sosem csinálnék, még valami balfasnak néznek, pedig ez qva gáz


3. miért?


4. kösz

2011. okt. 1. 21:53
 6/19 A kérdező kommentje:

4.

épp ez az, hogy csajozni akarok, és és nem jön semmi magától!

2011. okt. 1. 21:55
 7/19 A kérdező kommentje:

4.

de gátlásos vagyok

2011. okt. 1. 21:58
 8/19 bánomisén ***** válasza:

Persze, hogy nem jön magától, mert rágörcsölsz a dologra. Amint nem görcsösen akarsz majd csajozni, hanem egyszerűen csak olyan emberekkel töltöd el az idődet, akikkel jól érzed magad, mindjárt ragadnak majd rád a csajok, válogathatsz.

Ez nálunk is így működik, ha pasit akarunk fogni, nem megy, ha meg nem akarunk, akkor nem tudjuk őket magunkról levakarni. Valószínűleg azért, mert az utóbbi esetben természetesebben viselkedünk. Ez a srácoknál is így működik :-)

2011. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
sajnos nálam nem így működik
2011. okt. 1. 22:03
 10/19 A kérdező kommentje:

minden 2. lány megnéz, úgy veszem észre, bár ezt lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de ezt nem hiszem, mert a szemembe néznek stb.


mit kéne tennem ? asse tudom...

2011. okt. 1. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!