Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted jó alakom van?...

Szerinted jó alakom van? Kúltúrált kritikák jöhetnek! :D

Figyelt kérdés

A kép direkt ilyen rossz minőségű, ablakban fotózott, a lényeg látható rajta így is. Nem magasztaltatni akarom magam, mint sok más lány a gyiken, hanem a véleményetekre vagyok egyszerűen kíváncsi :)


ami belelóg az a fényképező zsinórja+képernyőböködője :D


2011. márc. 17. 00:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 02:08:


De hidd el, hogy nem bókokat akarok. Akkor valami maxra kisminkelt retusált effektes mittomén milyen képet raknék fel, hogy dicsérjenek.

És igen, önbizalomhiányos vagyok, de ez egy másik gyikkérdés témája már :D

Mindenesetre neked is köszönöm, hogy leírtad a véleményed, ilyesmiket akartam olvasni, mint amik eddig érkeztek!


A melleimmel nem táudok mit kezdeni (17 vagyok, egy icipicit még nőhetnének -_-), viszont a hasizmozáást, feszesítést szerintem bevezetem, csak a vádlim és a karom izmos, a karomat mindig meg is szólják, hogy milyen "gyúrósállat" vagyok :DDDDDDD

2011. márc. 17. 16:19
 12/18 A kérdező kommentje:

(viszont annyit adhattál volna magadra, hogy 1 perces munkával mondjuk letörlöd a tükröt és beállitod az önkioldót meg ilyenek - Off )


Nem tükör, ablak! :D Nincs egészalakos tükör a kolesszobában ><

Önkioldó meg.. nem akartam részletes képet, ezen látszik, ami lényeg:D


Még1x köszi mindenkinek a válaszokat :D

2011. márc. 17. 16:21
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

de örülnék ha ilyen alakom lenne :'(

nekem sokkalta rosszabb, emiatt nekem is önbizalom hiányom van (élni sincs kedvem, stb)

14/l

2011. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem van kedvem élni, vidám vagyok, csak félek az emberektől, a véleményektől, stb.
2011. márc. 18. 23:57
 15/18 anonim ***** válasza:
02.08-as vagyok..De a kritikát nem szívesen fogadod,mert lám mégis le vagyok pontozva
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem én voltam az, aki lepontoztalak, tőlem minden válaszoló zöld kezet kapott. Más válaszolók is pontoznak. Kritikát vártam:D
2011. márc. 20. 00:00
 17/18 anonim válasza:
49%

comb túl vastag, hasi hájból is lenne mit leadni, ekkora mell vékony alkathoz még elmenne, de ehhez a testhez nagyon kicsi.

(bocs, ha bántó voltam vagy ilyesmi, ez az őszinte véleményem. 25/F)

2011. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem bántó, azt kértem, amit kaptam, úgyhogy köszönöm! Ha rossz értékelést kapnál, akkor az nem én voltam. :D
2011. ápr. 14. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!