Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rosszindulatú velem...

Miért rosszindulatú velem mindenki? Kicsit hosszú lett.

Figyelt kérdés
Már általános suli óta így van. Tudni kell rólam, hogy elég csendes vagyok. Egyszerűen már akkor is le voltam sz*rva, de ha valami probléma volt (bárkivel-bármivel) biztos én vagyok a hibás. Most középsuliban is. Itt egy darabig jól mentek a dolgok, de itt is mindenfélét rámkentek. Egyszerűen már 1-2 emberen kívül nem is köszön senki, de azok is lesz*rnak. A tanáraim viccet csinálnak az egészségügyi állapotomból, és ott aláznak meg, ahol tudnak, mivel látják, hogy ezzel jó pontot szereznek az osztályban, hogy engem b*szogatnak. Bármit csinálok, mondjuk megmozdulok egyből megy a gúnyos röhögés meg hogy hülye nyomorék stb. Ha órán elcseszek mondjuk egy feladatot, nemhogy segítenének (mint egymásnak), hanem magukban, hogy mekkora hülye s>gg, ezt is el**-ta. Itthon amikor beszélek ezekről, akkor is az jön le egyből, hogy én vagyok a hibás, és hogy ássam el magam (mert nem voltam elég rossz kapcs.ban anyámmal, az oszt.főnök sikeresen ellenem fordította, de nem csak ez miatt). Baj van a lábammal, az utcán még ISMERETLENEK is simán beszólogatnak miatta. Csak amikor a drága oszt.társaim is erről beszélnek maguk között, az már nem kicsit bosszant(főleg hogy tavaly én elmondtam nekik mi van velem). Mit tegyek? Már nagyon elegem van ebből az egészből. 16/F
2011. márc. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én annyit tudnék mondani hogy keress fel 1 szakembert (pszichológus) ezzel kapcsolatba mert elég sokrétegű problémának tűnik:/ az jó hogy ilyen (látszólag) higgadtan tűröd ezt:)
2011. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Muszáj sajnos, mivel senki se hajlandó segíteni. Ráadásul a faluban, ahol élek, ugyanez a helyzet. Itt is egy büdös svábbogár vagyok csak.
2011. márc. 17. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami, amit az első mondott. Mi baja van a lábadnak amúgy?
2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kifele állnak a lábfejeim és furcsán megyek miatta.
2011. márc. 17. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyui csicska van itt:/
2011. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemám^^
2011. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ilyenek minek írnak ide? Legyenek neked is hasonló problémáid.
2011. márc. 28. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Majdnem ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te.

(Én egy lelki-idegrendszeri tünetegyüttessel élek.)


Írtad, hogy egy faluban élsz.

Azt tapasztaltam, hogy vidéken sokkal türelmetlenebbek (voltak) velem.

Úgy tűnt nekem, mint ha nem tudnák, hogy az egészségügyi állapotom alakulásáról nem én tehetek.


Mióta a fővárosban vagyok gimnazista, úgy látom, hogy a városi gyerekek sokkal jobban elfogadnak engem. (Például egy sírógörcsömön (jól olvastad; lelkileg túlérzékeny vagyok) nem 3 hónapig vagy annál tovább röhögnek, hanem maximum 1 hétig, és elfelejtik.)


Ha lehetőséged van rá, akkor válts egy városi iskolára. Tegyél meg minden tőled telhetőt állapotod javulásáért, és sose érezd magad ebben hibásnak - te sem, és én sem tehetünk arról, hogy ilyenek vagyunk!


Remélem, segíthettem valamennyit!


Egy 17 éves lány

2011. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!