Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a féltékenységi rohamaimat ami már lassan tönkre teszi a házasságomat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát ide nem sokat lehet irni, ez a te akaraterődtől függ, ha nem sikerül legyőzni a féltékenységedet azt jelenti az akaraterőd nagyon kicsi, hisz hány ember simán átéli az egészet....

Na meg ha féltékeny vagy akkor nem ismered a párodat, erre is gondoly olyankor, tudod hogy ha már házasok vagytok akkor nem cxsal meg, gondolj azokra a pillanatokra amikor azt mondta hogy szeret....

Iyenekre gondolj, próbáld mondani magadnak hogy nem vagy féltékeny, és sikerülni fog :)

2009. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazad van nem sok akarat erőm van.De egyszerűen nem tudok mit csinálni.Jön egy hülye gondolatom és kész ki kell mondanom amit gondolok.És ebből adodik a gond.Na meg persze ok nélkül vádolom meg olyan dolgokal ami nem igaz.
2009. febr. 24. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasok vagytok attól még megcsalhat, van erre példa jócskán. :O) Sztem beszélgessetek sokat és akkor újra mégjobban benne lesztek egymás életében. Ne hagyjátok, hogy a hétköznapok monotonná tegyék a közös estéiteke is és akkor újra más érzések fognak élénkebben élni benned. :O) nekem ez vált bé :)O)
2009. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Hát szerintem aki van olyan hülye hogy házasodik és utánna megcsalja a másikat az ásni való, pff szégentelen.....

Amugy meg szerintem ha kicsit felpörgeted a hétköznapjaidat akkor menni fog az egész, pl menjetek el mozizni, vagy szinházba, kávézóba, stb stb stb érezzétek jól magatokat!!! Attól nőhet az önbizalom, és az iránta érzett bizalmad is...

Hmm amugy 17 éves vagyok és aléggé tapasztalatlan a házasságba de az egyik barátom csaja ilyen hisztérikus, és azt tancsoltam nekik hogy pörgessék fel napjaikat, a bulikon ne csak egymással legyenek, és ahogy a lány elkezdett másik fiúkkal táncolni, észre vette hogy a fiú figyeli, és mikor a lány átlépi a határt akkor oda megy és elbeszélgetnek erről, evvel az egészel azt akarom mondani, ha féltékenyé teszed rájösz menyire szeret, menyit képes tenni érted, és ő is rájön menyire nehéz a féltékenységet legyőzni....


:D ha gondolod bővebben beszélgethetzünk róla, habár szerintem még nem vagyok érett ilyen kérdések megválaszolására :P

Sok sikert!!

1. vok amugy...

2009. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj pszichológushoz. Én ezt tettem és nagyon nagyon meglepő dolgokra derült fény. És ami a legfontosabb, feloldottam azokat a dolgokat amik a beteges féltékenységet okozták.

Nem szeretem amikor általánosítanak, hogy a féltékenység önértékelési zavar. Szinte mindenkinél más eredete van. Ezért érdemes segítséget kérni + megtanulni a Gordon féle kommunikációt.

2009. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orvosi segítség nem rossz ötlet.

[link]

Nézd csak meg és okulj rajta.Mindegy,hogy hogyan oldod meg,de azt jó gyorsan tedd.Tönkreteszi az életeteket!!

Hidd el ez tapasztalat!!

2009. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fent írtakban olvastam, hogy menj szórakozni Vele.

Egészséges féltékenység bele fér a dologba.

Amikor elmentek valahova, ne túl feltűnően nézd nejedet, hogy kacsintgat e másfelé.

Szemkontaktus a szomszéd asztalnál ülő magányos jóképű pasival.

Ez példa volt.

Sok módja van, hogyan lehet kideríteni, csal e az asszony.

De, ha tényleg beteges a féltékenységed, akkor biza irány az agytúrkász.

2009. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!