Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltak már féltékenységi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már féltékenységi vitáitok a párotokkal a Facebook miatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok. :) Lehetőleg normális válaszokat :)
2011. aug. 18. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem..de engem az nagyon zavar ha buliba vagyunk ő meg csak a mobilfészt bújja.
2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon fontos hogy nem beszélünk nem ismerkedünk másokkal amire főleg facebookon van lehetőség!ezért elhatároztuk hogy elmegyünk nyár végén külföldre melózni és töröljük magunkat!az én csajom az én csajom senki se kaphat meg belőle egy részt sem :)21 F
2011. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rühellem a facebookot, de fenn vagyok mert az összes barátomat ott lehet elérni a neten. A barátom meg olyanokat írogat valami csaj képéhez, hogy szép azon a képen meg ilyenek. Nem veszem komolyan, de azért kicsit rosszul esik. Nem vitázom miatta, nem is említem neki, de már elég a fészből meg abból, hogy a barátom folyton ott lóg. Komolyan, felkel, gép bekapcs, kaja..utána leül és fészbúkozik, és még azt mondja én hisztizem amikor megemlítem neki, hogy mintha kicsit függő lenne..
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem használok ilyen baromságot mint a fakkbukk, szóval esély sincs rá.
2011. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszer egy társaságban együtt fotóztak egy lánnyal csak kettőnket, és kérték, hogy álljunk szorosan egymás mellé. Semmi kapcsolatunk nincs egyébként, megtettük. aztán az illető feltette a F-ra megcímezve. a kép megjelent mindkettőnk adatlapján, mint profilkép....

A barátnőm kiakadt, hogy mit keresek egy képen olyan "intim" (egymás mellett álltunk) kapcsolatban, és egész nap dühöngött, féltékenykedett, másfelöl kapott jónéhány üzenetet, hogy sajnálták a szétmenésünk/ milyen szemét vagyok, hogy 1 nap alatt lecseréltem / nem is tudták, hogy nyitott kapcsolatban élünk, nekem ott az a lány, neki kije van - volt jelentkező is.....

2011. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen ! a párom képes azért veszekedni mert rám írnak ,hogy vagyok! mert mit képzelnek magukról egyszerűen nem tudja megérteni ,hogy azért mert az embernek van párja még beszélgethet Volt olyan ,hogy egyszerüen meg kért ,hogy tiltsak le pár embwert mert neki nem szimpatikusak nos akkor azt már nem tettem hatalmas veszekedés volt belőle !
2011. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
oh,persze,még hányszor?! -.-" fhúúú....
2011. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen:( mind a két barátommal eddig :/
2015. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!