Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok fura, nem normális...

Szoktatok fura, nem normális dolgokon gondolkodni, amiket komolyan gondoltok, de sosem mondanátok el másnak?

Figyelt kérdés
Olyasmiken, amiért tudjátok hogy a környezetetek megbélyegezne, hülyének tartana, félne tőletek, stb.
2011. márc. 25. 21:32
1 2
 1/13 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Én szoktam :D de szerintem mindenki szokott olyanokon gondolkodni amit senkivel se közölne..:D
2011. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

persze. van amit ki is mondok, nem érdekel mit gondolnak rólam.. de van amit magamról gondolok, és nem mondom el másnak, mert szerintem nem érdekelné meg nem teregetek ki mindent. manapság ez foglalkoztat (ezt a kérdést is én tettem fel:), de ezt reklámozom a külvilágnak, persze akivel jóban vagyok, nem járkálok táblákkal a nyakamban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2011. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyasmikre gondoltam, amiket még ha esetleg akarnátok, se mernétek másokkal megosztani, mert nem értené meg senki. :) Nem ilyen általánosabb dolgokra, mint pl. második, amit linkeltél. (Igazad van valamennyire abban amit írtál, de azért ebben sokan értenek egyet veled szerintem.) Szóval olyasmiken nem szoktatok, amikről tudjátok, hogy senki! akit ismertek, nem értené meg.
2011. márc. 25. 22:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de el szoktam mondani a barátomnak... Van hogy bolondnak néz, de nem baj:) Tudom hogy szeret és neki is vannak olyan dolgai amiért én szoktam bolondnak nézni:) de ez szerintem így helyes:)
2011. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

aha, persze ,de ezek a meg-nem-értések sokszor azért alakulnak ki mert az illető akivel megosztanám ,nem élte át azt amit én.


ilyenekre gondolsz hogy ezotéria,agykontroll?! ezek tipikus példák arra amivel senkivel nem tudok beszélni az ismerőseim közül.. a tesóm meg mondta a haveromnak hogy "gyere ak tanfolyamra ,tök jó" ,erre a válasz" drága, hülyeség". de nem szeretném elterelni a témát sehova se


annyi érdekes dolog van a világba amiről nem is gondolnánk hogy lehetséges ,és mégis az..

minderre a filozofálgatásra azért jutottam mert ,viszonylag sok lelki baj ért ,és elkezdtem gondolkodni hogy az az ember aki ilyet csinál ,az hogyan élhet, miért csinál ilyet.. azt próbálom színlelni hogy nem vagyok érzékeny ,és próbálok spontán reagálni a dolgokra mint ahogy a legtöbben(beszologatni,vicceket mondani) ,jobban érzem magam ,mégha nem is vagyok önmagam , aztán mikor hazaérek ilyeneket írok mint most:D

17F

2011. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szoktam es ha olyannak itelem a kerdest hogy nem talalnanak abberaltnak miatta akkor fel is teszem xD


Persze nagyon sok olyan van amit sosem kerdeznek meg, vagy nem meselnek rola.

2011. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot, majd olvasd el.
2011. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szoktam, de ha eszembe jut valami ilyesmi, akkor elmondom a páromnak. Ő ismer, tudja, hogy vannak furcsaságaim, de el is fogadja őket, sőt, hozzá is tesz, tovább tudja gondolni a dolgokat. Bár ő alapból nyitott mindenfélére, foglalkoztatják pl. a vallások, a babonák, a természetfeletti dolgok, a művészetek, szóval jól kijövünk :D


Az ismerőseimnek viszont maximum akkor mesélek ilyeneket, ha szándékosan zavarba akarom hozni őket. Ha felfedem előttük ezeket a szokatlan gondolatokat, akkor ők érzik magukat hülyén, hogy nem tudnak a témához szólni...

2011. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

06:42 Megpróbálok még ma válaszolni.

2011. márc. 26. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Rendben, de amúgy ráérsz. :)
2011. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!