Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy barátkozhatnék?

Hogy barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

ELég nehezen nyíló típus vagyok,és sokan azt hiszik hogy csendes.(De csak egyszerűen én nem tudok mindig csak a fiúkról beszélni,hogy ki kivel jár ..stb)Ezért is inkább a nálam idősebbekkel tudok beszélgetni.PEdig ha megismertem valakit akkor elég dumás vagyok de tudok hallgatni is.NEkem sosem volt az hogy pl.van 10 barátom mint a legtöbbeknek.3 évig volt egy,akivel tényleg mindent megosztottunk egymással,mindig együtt voltunk.Aztán hazudott és elég sok mindenbe bakavart,meg gyanúsított....stb.Ez elég mély nyomott hagyott bennem.Ez egy éve volt.Azóta nincs senki.Ismerösöm van sok,de barát....Hogyan barátkozhatnék?Esetleg járjak el valami egyesületbe?Várom a tippeket!Előre is köszönöm.

14/L


2009. febr. 24. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
közösségtől függ. 14 éves vagy,lehet,hogy kinövöd....ha nem,akkor értesíts és alapítsunk klúbot! :DDDD
2009. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!Én is ilyen vagyok és még sok lány hozzád hasonló akikkel biztos kijönnél.Énse nagyon szeretek a fiúkról dumálni, meg flörtölgetni...(nem a külsőmmel van a gond)Szerintem ne próbálj meg mások miatt megváltozni,csak alkalmazkodj.Ha nincs hozzád hasonló lány az osztáyodban,közeledben akkor a fiúzós lányokkal is kijöhetsz simán,max mondd nekik hogy a fiúkról ne beszéljetek mert téged hidegen hagy a téma(biztos megértik)Én is kijövök mindenkivel pedig ha tudnád milyen férfifaló lányokkal járok 1osztályba...

A zárkózottságodból pedig még előnyt is kovácsolhatsz,mert ha nem vagy "nyitott könyv" akkor nem tudják a gyenge pontjaidat,nem pletykálnak rólad rossz dolgokat...stb.

És többet ér 1 igazi jóbarát,mint 10 haver.

2009. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Nekem sincsenek barátaim. ... Persze nem is akarok. :)
2009. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!